Kami 2 را با یک فنجان قهوه در صبح بازی کنید!

[ad_1]هر پازل دیگری به جز “Kami 2” باشد، دوست دارید تلفن همراهتان را به دیوار بکوبید! چرا که هیچکدام از ما توان مواجه شدن با یک معمای حل نشده را آن هم در پایان روزی خسته کننده و اعصاب خرد کُن نداریم. اما Kami 2 بیش از یک بازی جذاب و زیباست.

بازی “Kami 2” متشکل از یک سری مثلث رنگارنگ متصل به یکدیگر می باشد که شما را به تعادل بینابین چالش و آرامش فرا می خواند. در واقع، “Kami 2” از آن بازی هاییست که دوست دارید اول صبح با یک فنجان قهوه درگیرش شوید!

در نگاه نخست، شاید تصور کنید این بازی کمی بیشتر از یکم ساده باشد. البته حق با شماست! بازی “Kami 2” با هدف یکپارچه سازی صفحه نمایش طرح دار با یک رنگ ثابت در هر مرحله شما را درگیر خود خواهد کرد. بنابراین، با استفاده از تماس بر روی رنگ ها باید طی حرکات مشخص صفحه نمایشتان را به یک رنگ ثابت در بیاورید. در اوایل بازی، وظایف شما به آسانی انجام می گیرد اما پس از طی مراحل نخست، کم کم به چالش های سخت تری کشیده می شوید که نیاز به فکر و تمرکز بیشتری دارد. هربار که رنگ ها و الگوهای پیچیده تر روبرو می شوید، “Kami 2” جلوه گر یک بازی کاملا فکری با درون مایه به چالش کشیدن می شود.

پس از گذراندن مراحل آسان تا نسبتا دشوار در می یابید، بازی پازل “Kami 2” تجربه تقریبا یکنواخت آرامش بخش می باشد. بازی “Kami 2” به دید کاربرانه به نظر می رسد که بازی ساخته شده از کاغذ باشد اما در عمل بسیار واقع بینانه می باشد. هنگامی که مرحله تان با برد تمام می شود، با مرحله ای دیگر با الگوهای متنوع تر حتی پیچیده تر و رنگ آمیزی جذاب تر روبرو می شوید که از محاسن پازل “Kami 2” با سبک هنری منحصر به فرد می باشد.

تفاوت بازی “Kami 2” با نسخه های پیشین خود (این بازی از سال ۲۰۱۳ وارد بازار شده است) در مثلث های متصل به یکدیگر می باشد. تا پیش از این، شما باید از مربع ها برای اتصال به یکدیگر و پوشاندن کاغذتان استفاده می کردید. و از دیگر تفاوت های “Kami 2” نسبت به نسخه های پیشین باید به تقریبا رایگان بودن آن اشاره کرد. در واقع، هیچ تایمری در طول بازی وجود ندارد و شما می توانید با خیال راحت و البته قهوه های بیشتر خودتان را در بیش از ۱۰۰ مرحله به چالش بکشانید.

دوستداران این سبک از بازی می توانند هم اکنون بازی “Kami 2” را بر روی تلفن همراه آیفون خود دانلود و نصب نمایند.

[ad_2]
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید