تاکسی آنلاین در شهر ارومیه راه‌اندازی می‌شود

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری «Bilin» به نقل از مهر، فخرالدین معصوم زاده در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه با برنامه ریزی هایی که شده تاپایان سال جاری تاکسی آنلاین درشهرارومیه راه اندازی می شود افزود: منتظردریافت مجوز از شهرداری برای راه اندازی فاز به فاز تاکسی آنلاین در ارومیه هستیم.

وی با بیان اینکه تاکسی آنلاین ابتد اتاکسی های گردشی وپلاک قرمز ودرمرحله بعدی تاکسی تلفنی هاراهم شامل می شود اظهارداشت: از مزایای استفاده ازتاکسی آنلاین می توان افزایش درآمد برای رانندگان تاکسی، امنیت بالا برای شهروندان، رسیدن به مقصد در زمان کمتری اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی  ارومیه در ادامه در خصوص  روند تعویض تاکسی های فرسوده آغاز شده است گفت: درحال حاضر هزار تاکسی فرسوده دراستان داریم که باید نوسازی شوند.

وی افزود:ازسال گذشته تاکنون 560دستگاه تاکسی نوسازی شده که80دستگاه آن بدون جایگزین تحویل داده شده است که در نوع خود بی نظیر است.

معصوم زاده اضافه کرد: درحال حاضر 5128 تاکسی تاکسی پلاک قرمز در استان فعال است که حدود700 دستگاه از آنهافرسوده است ونیاز به نوسازی دارد.

وی اضافه کرد: به دلیل شکایت متعدد همشهریان بابت پول خرد در کرایه تاکسی ها سازمان تاکسیرانی تصمیم دارد تا پایان سال جاری همه تاکسی هارا به دستگاه های پرداخت الکترونیکی مجهز کند.

[ad_2]
asrekhodro

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید