کانسپت GV80 ، نقطه جدایی جنسیس از هیوندای!

مدیر طراحی جنسیس آقای لوک دانکر ولک اعلام داشت این کمپانی در حال گذار از مرحله‌ای است که در آن جنسیس از زیربرند هیوندای به یک خودروساز لوکس کاملاً سطح بالا تبدیل خواهد شد.طراحی کانسپت GV80


دانکر ولک در مصاحبه با کار اند درایور گفته است:

جنسیس زاده هیوندای بوده و هم‌اکنون در حال جدا کردن این دو برند و تشکیل تیم‌های جدید هستیم اما در عین حال همکاری‌های خود را حفظ خواهیم کرد. این یک قدم مهم در تبدیل جنسیس به یک برند مستقل و لوکس بوده و تصور اینکه جنسیس مدل‌هایی لوکس از هیوندای است را خواهد زدود.


بخشی از این جدایی بین هیوندای و جنسیس در طراحی‌های این شاخه لوکس دیده خواهد شد زیرا تیم طراحی جنسیس در حال کار بر روی زبان طراحی منحصربه‌فرد این برند است. از آنجایی که G70 قبل از حضور دانکر ولک در جنسیس ساخته شده او می‌گوید کانسپت GV80 تصویر بهتری از جهت طراحی این شرکت را نمایش خواهد داد.

او می‌گوید چراغ‌های جلو و عقب متمایز این کانسپت امضای جنسیس خواهند بود. طراحی جلوپنجره جدید نیز از دیگر شاخصه‌های طراحی جنسیس خواهد بود.


دانکر ولک جدای از صحبت درباره زبان طراحی جنسیس به این نکته نیز اشاره داشته که شاید جنسیس تنها به‌صورت دیفرانسیل عقب عرضه نشود. او می‌گوید الکتریکی سازی می‌تواند شرایط را تغییر دهد. البته گفته شده تغییر مذکور به این زودی‌ها رخ نخواهد داد زیرا مدل‌های سه ردیفه جنسیس تا سال 2020 تولید خواهند شد و تمامی آن‌ها دیفرانسیل عقب خواهند بود.

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید