نقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورک

[ad_1]

نقاشی خیابانی شاخه‌ای هنری است که طرفداران خاص خود را دارد؛ به تازگی هم هنرمندی در نیویورک ایده‌هایی خلاقانه را در قسمت‌های مختلف شهر اجرا کرده است.

نام این هنرمند تام باب (Tom Bob) از که به میله‌ها، کنترها، لوله‌ها و حفاظ‌هایی که در سطح شهر قرار دارند،‌جان دوباره‌ای می‌بخشد. نقاشی‌های خیابانی او تا حدی فانتزی و کمدی بوده و لبخند را به لب ره گذران می‌اندازند؛ از کنترهایی شبیه به خرچنگ گرفته تا تمساحی کارتونی که از سوراخ فاضلاب به بیرون می‌آید، آثار تام باب شهر نیویورک را به مکانی زیباتر تبدیل کرده‌اند. این شما و این هم تعدادی از نقاشی‌های خیابانی این هنرمند:

نقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورکنقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورکنقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورکنقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورکنقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورکنقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورکنقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورکنقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورکنقاشی خیابانی و زیبایی بخشیدن به بخش‌های مختلف شهر در نیویورک

همچنین بخوانید:

هنرمند خیابانی فرانسوی ساختمان های خسته کننده‌ را به آثار هنری تبدیل می‌کند 

[ad_2]
Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید