دوچرخه تولید محدود استون مارتین!

[ad_1]

شاید استون مارتین هم‌اکنون مشغول توسعه محصولات جدیدی باشد اما در این میان وقتی را نیز صرف همکاری با دوچرخه‌سازی به نام Storck صرف کرده و حاصل کار دوچرخه Storck Fascernario.3 استون مارتین ادیشن می‌باشد.


این دوچرخه که تنها به تعداد 107 دستگاه تولید خواهد شد دارای فریم فیبر کربنی بوده که تنها 770 گرم وزن دارد. زمانی که این فریم با دیگر قطعات سبک‌وزن ترکیب شود کل وزن دوچرخه به 5.9 کیلوگرم می‌رسد. شایان ذکر است این دوچرخه در عین حال بسیار هم محکم می‌باشد.


بخش Q استون مارتین مسئول ساخت رنگ متمایز Argentum Nero بوده که بسته به نور محیطی به رنگ‌های خاکستری، سبز یا نقره‌ای دیده می‌شود. استون مارتین می‌گوید به زودی خودرویی را با همین رنگ عرضه خواهد کرد.

دوچرخه تولید محدود استون مارتین
یکی از مدیران ارشد استون مارتین که درباره این دوچرخه سخن می‌گفت اشاره کرد دوچرخه موردنظر ترکیبی از بهترین تلاش‌های Storck و استون مارتین است.
او گفت:

واضح است که تخصص دو کمپانی در زمینه‌های طراحی و مهندسی چگونه می‌تواند با یکدیگر ترکیب شود و حاصل کار دوچرخه زیبایی است که نه تنها منعکس کننده بسیاری از جنبه‌های فنی استون مارتین است بلکه حس فوق‌العاده بودن را نیز تشدید می‌کند.

دوچرخه استون مارتین
اوایل سال جاری نیز برندهای مک لارن و بوگاتی دوچرخه‌های تولید محدود خود را عرضه کردند.

 

[ad_2]
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید