معرفی بایک جدید ام وی آگوستا F4 LH44

[ad_1]

سرانجام ام وی آگوستا از موتورسیکلت جدید خود با نام F4 LH44 رونمایی کرد. این بایک بر مبنای مدل F4 RC ساخته شده اما در فرایند ساخت آن با لوئیس همیلتون قهرمان مسابقات فرمول 1 همکاری شده است.

ام وی آگوستا F4 LH44
به منظور تمایز این بایک جدید از F4 RC، شما باید به نمای ظاهری با رنگ قرمز زیبا نگاه کنید. این موتورسیکلت همچنین دارای عناصر فیبرکربنی، صندلی از جنس آلکانترا، بلوک مشکی پیشرانه و شیشه جلوی تیره است.

ام وی آگوستا F4 LH44
همچنین برخی اصلاحات عملکردی نیز در این بایک جدید صورت گرفته‌اند که از آن جمله می‌توان به سیستم تعلیق جدید و سیستم اگزوز تیتانیومی ویژه اشاره کرد. بجای چهار خروجی اگزوز، ام وی آگوستا از اگزوز زیر صندلی سود برده است.

ام وی آگوستا F4 LH44
F4 LH44 کمی قدرتمندتر از F4 RC بوده (7 اسب بخار) و مجموع خروجی قوای محرکه به 212 اسب بخار می‌رسد. گفته شده که بهای این موتورسیکلت جدید حول و حوش 50 هزار یورو خواهد بود.

ام وی آگوستا F4 LH44

لوئیس همیلتون در این باره گفت:

من درباره ادامه همکاری خود با ام وی آگوستا بسیار هیجان‌زده هستم. من کار با جیووانی و دیگر همکاران در این شرکت و همچنین علاقه و توجه مهندسی آن‌ها به فرایند تولید را دوست دارم.

یکی از مدیران ارشد ام وی آگوستا نیز می‌گوید:

من از معرفی بایک جدید خودمان بسیار هیجان‌زده هستم. F4 LH44 کاملاً برجسته بوده و من چند هفته پیش این افتخار را داشتم که سوار آن شوم. این موتورسیکلت احساس فوق‌العاده‌ای داشته و یک بایک مسابقه‌ای برای جاده است! 44 دستگاه از این بایک تولید خواهد شد بنابراین امیدوارم مالکان خوش‌شانس نیز آن را به اندازه من دوست داشته باشند.

[ad_2]
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید