محصولات آئودی زیر پای بازیکنان رئال مادرید!

شاید این روزها در آمریکا روز شکرگزاری باشد اما در اسپانیا زمان تحویل محصولات جدید اسپانسر تیم رئال مادرید یعنی آئودی به بازیکنان است! این کمپانی آلمانی از سال 2003 تاکنون با تیم بسیار محبوب دنیای فوتبال همکاری داشته و هرساله جدیدترین محصولات خود را به بازیکنان تحویل داده است.


آئودی در طول سال با بازیکنان تیم رئال مادرید برای انتخاب خودروی خود تماس دارد. محبوب‌ترین خودروی امسال آئودی در تیم رئال مادرید با فاصله زیاد شاسی‌بلند Q7 است زیرا 14 بازیکن تصمیم گرفته‌اند تا با این شاسی‌بلند لوکس به خانه خود بروند. برخی بازیکنان نسخه‌های ویژه‌تری چون E-Tron کواترو و SQ7 TDI را سفارش داده‌اند.


کریستیانو رونالدو نیز تصمیم گرفته مدل RS7 اسپورت بک پرفورمنس مشکی را انتخاب کند درحالی‌که سرمربی تیم زین‌الدین زیدان نیز کلیدهای مدل RS6 آوانت پرفورمنس با رنگ خاکستری دیتونا را تحویل گرفته است. ارزان‌ترین خودروی این لیست S5 کوپه سفیدرنگ است که توسط مارکو آسنسیو انتخاب شده است. گران‌ترین محصول آئودی برای بازیکنان رئال مادرید نیز توسط سرخیو راموس انتخاب شده که یک R8 اسپایدر سفیدرنگ می‌باشد.


موضوع عجیب اینکه سدان پرچم‌دار A8 جدید انتخاب هیچ بازیکنی نبوده است. همچنین مدل A7 اسپورت بک جدید هم انتخاب نشده و البته این موضوع توجیه‌پذیر است زیرا تولید آن هنوز آغاز نشده است.


اگر به یاد داشته باشید حدود یک ماه پیش نیز خبر تحویل محصولات آئودی به بازیکنان تیم بایرن‌مونیخ را منتشر کردیم. بازیکنان این تیم مدل RS6 آوانت را بیش از دیگر محصولات دوست داشتند و پس از آن نیز شاسی‌بلند Q7 به همراه مدل SQ7 در رده دوم محبوب‌ترین خودروهای بازیکنان بایرن‌مونیخ قرار گرفتند.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید