قیمت‌گذاری جذاب میتسوبیشی اوت لندر PHEV در آمریکا

میتسوبیشی اوت لندر پلاگین هیبریدی در اکثر نقاط جهان خودروی موفقی نشان داده و در کل بیش از یک‌صد هزار دستگاه از این شاسی‌بلند ژاپنی روانه خانه خریداران شده است.


میتسوبیشی اوت لندر PHEV که دومین خودروی پرفروش پلاگین هیبریدی در جهان محسوب می‌شود در سال 2018 در آمریکا حضور خواهد داشت و قطعاً روی بازار دیگر محصول رده میانی پلاگین هیبرید یعنی کرایسلر پاسیفیکا تأثیر خواهد داشت. این مینی‌ون آمریکایی دینامیک رانندگی و پرفورمنس عالی داشته اما بهای آن پیش از مشوق‌ها و هزینه‌های تحویل از حدود 40 هزار دلار آغاز می‌شود.


بنا به گفته برنامه‌ریزان تولید در آمریکا و کانادا، میتسوبیشی در زمان تصمیم‌گیری برای عرضه اوت لندر در این کشور قیمت کرایسلر را در نظر داشته است. تلاش ژاپنی‌ها این بوده که اوت لندر PHEV را با بهای 35535 دلاری که حدود 5 هزار دلار کمتر از پاسیفیکا هیبرید است به بازار عرضه کنند. این خودرو همچنین بسیار ارزان‌تر از دیگر شاسی بلندهای پلاگین هیبرید بازار نظیر ب ام و X5 eDrive40 و ولوو XC90 T8 است که بهای پایه هر دو بالاتر از 60 هزار دلار می‌باشد.


موضوع دیگر اینکه خودرویی همچون مینی کانتری‌من S E هیبرید بهای 37650 دلاری دارد اما کوچک‌تر از میتسوبیشی است. حتی شاسی بلندهای غیر پلاگین هیبریدی همچون تویوتا راو 4 و هایلندر هیبرید نیز به ترتیب بهای 30530 و 37665 دلاری داشته اما نمی‌توانند در حالت تمام الکتریکی حرکت کنند.


شایان ذکر است این قیمت‌گذاری پیش از دخیل شدن مشوق‌ها و هزینه‌های تحویل بوده و نشان دهنده عزم راسخ میتسوبیشی برای موفقیت در آمریکاست.

اوت لندر پلاگین هیبرید دارای سیستم چهار چرخ محرک و پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری و دو واحد الکتریکی است. اوت لندر PHEV خودرویی جالب‌توجه است که می‌تواند با یک‌بار شارژ مسافت حدود 50 کیلومتری را در حالت تمام الکتریکی طی کند.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید