قرارداد رنو و پاکستان برای ساخت و فروش خودرو!

[ad_1]

رنو قراردادی قطعی با کمپانی Al-Futtaim به منظور تولید و فروش خودرو در پاکستان امضا کرد. Al-Futtaim یک کمپانی عملیات تولید خودروی جهانی است که در 29 کشور جهان حضور دارد.


به عنوان بخشی از این توافقنامه، رنوی فرانسه جدیدترین محصولات و تکنولوژی‌های خود را به این بازار عرضه خواهد کرد. از طرف دیگر Al-Futtaim تأسیسات ساخت و مونتاژ جدیدی را به راه خواهد انداخت و در توزیع محصولات رنو از طریق شاخه فرعی جدید خود با نام کمپانی خودروی Al-Futtaim پاکستان مشارکت خواهد داشت.

رنو کوئید
معاون ارشد رنو در منطقه خاورمیانه و آفریقا می‌گوید:

گروه رنو با ورود به بازار پاکستان از گسترش حضور بین‌المللی خود خرسند است. پاکستان بازاری با رشد سالانه 10 درصدی داشته و سریع‌ترین رشد را دارد. با همکاری Al-Futtaim که یک شریک بسیار حرفه‌ای است رنو تلاش خواهد داشت بازیگری مهم در پاکستان باشد.

رئیس گروه Al-Futtaim نیز می‌گوید:

با جمعیت بیش از 200 میلیون نفری، اقتصادی با رشد سریع، پاکستان بی‌شک بازار بسیار مهمی برای ماست. ما از همکاری با گروه رنو بسیار هیجان‌زده هستیم. رنو یکی از برترین برندهای جهانی بوده و در اروپا نیز جزو بهترین‌هاست.


البته این توافقنامه کاملاً نهایی نشده زیرا برخی از موضوعات باقی مانده که بخش اعظم آن‌ها به تأییدیه‌های مقامات پاکستان مربوط هستند.


البته هر دو گروه انتظار دارند کار بر روی تأسیسات جدید را از سه‌ماهه اول سال آینده در کراچی شروع کنند و فروش خودروها نیز به احتمال زیاد از سال 2019 شروع خواهد شد.


این اخبار در حالی منتشر می‌شود که رنو در کشور ما هم حضور پرحاشیه‌ای داشته و در اکثر موارد شاهد محصولات مدرن این برند نیستیم. حال چگونه است که پاکستان از جدیدترین محصولات و تکنولوژی‌های رنو سود می‌برد اما ما نمی‌توانیم محصولات جدید این برند را در کشورمان ببینیم…

[ad_2]
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید