سیستم تهویه مطبوع ال جی Multi V 5 در ایران رونمایی شد

سیستم تهویه مطبوع ال جی Multi V 5 در نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی در ایران رونمایی شد. در ادامه با این مدل پیشرفته و کم مصرف آشنا می‌شویم.

 

شرکت ال جی و گلدیران امروز در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، از جدیدترین محصول LG رونمایی کردند. در  این مراسم که با حضور آقای دی اس آن، مدیرعامل دفتر ال جی ایران و آقای دیلمی مدیرعامل شرکت گلدیران برگزار شده بود، دستگاه تهویه مطبوع فوق پیشرفته MULTI V 5 معرفی شد. این نمایشگاه از سه تا ششم آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده و شرکت ال جی در نبش سالن 35 میزبان علاقه‌مندان به پیشرفته‌ترین فناوری‌های این حوزه خواهد بود.

سیستم تهویه مطبوع ال جی Multi V 5

مدل جدید کمپرسور اینورتر MULTI V 5 شرکت ال جی، نسل پنجم کمپرسورهای ال جی محسوب می‌شود که قدم‌های مهم ال جی برای بهبود عملکرد همه جانبه آن را به نمایش می‌گذارد. کمپرسور فوق پیشرفته اینورتر با امکاناتی مثل بازدهی بی‌نظیر و دوام و اعتبار، توانسته مقیاس عملکردی خود را از 15 تا 150 هرتز در نسل قبلی به 10 تا 165 هرتز افزایش دهد. این افزایش فوق‌العاده بازه عملکردی، باعث مصرف کمتر انرژی و عملکرد بهتر سیستم می‌شود.

ال جی همواره با بهره‌گیری از مهندسان با تجربه و فناوری‌های نوین به صورت مداوم در حال اجرای ابتکاراتی است که از چشم کاربران پنهان می‌ماند. افزایش فرکانس کاری کمپرسور در سیستم تهویه مطبوع ال جی Multi V 5 خود یکی از بهترین مثال‌ها است. همچنین قطعات این کمپرسور از مواد PEEK ساخته شده که یک ماده پیشرفته محسوب می‌شود و معمولا در موتور هواپیماها کاربرد دارد. این زیرساخت که از تحمل خوبی برخوردار است اجازه می‌دهد که کمپرسور برای مدت پایداری بدون روغن فعالیت کند.

سیستم تهویه مطبوع ال جی Multi V 5

فناوری تزریق بخار پیشرفته ال جی، از طریق فشرده‌سازی دو مرحله‌ای می‌تواند گرمای مناسبی در محیط‌های خیلی سرد نیز تولید کند. در کنار فناوری HiPOR، این سیستم میزان بهره‌وری یکپارچه و گرمادهی را نیز افزایش می‌دهد. علاوه بر کم کردن هزینه‌های مصرف انرژی و کم کردن اثرات زیست‌محیطی در سیستم تهویه مطبوع ال جی Multi V 5 ، فناوری تزریق بخار ال جی میزان ظرفیت گرمایی را نیز افزایش می‌د‌هد. تعداد زیادی از مزایای این فناوری نوآورانه نشانگر آن است که چگونه تغییرات جزئی در قطعات داخلی می‌تواند نتایج کاملا متفاوتی شود.

فناوری‌های پیشرفته در سیستم تهویه مطبوع ال جی Multi V 5

فناوری HiPOR که برای افزایش بهره‌وری طراحی شده است، یک فناوری پیشرفته در این صنعت محسوب شده که به شدت میزان هدر رفت انرژی کمپرسور را کاهش می‌دهد. مشکلات مربوط به پس زدن روغن برای مدت طولانی محصولات تهویه مطبوع را گرفتار خود کرده بود. فناوری HiPOR توانست به وسیله هدایت مستقیم روغن به داخل کمپرسور این مشکل را حل کرده و یکی از اساسی‌ترین موانع ناکارآمدی سیستم های تهویه هوا را از میان بردارد. مدل‌های مجهز به فناوری HiPOR ضریب عملکرد (COP) بسیار بالا به میزان 33 درصد نسبت به مدل‌های بدون این فناوری را شاهد خواهند بود.

برای کاهش هرچه بیشتر اتکای سیستم تهویه مطبوع ال جی Multi V 5 به روغن، فناوری مدیریت هوشمند روغن از سنسورهایی برای چک کردن میزان تعادل روغن در هر لحظه استفاده کرده و فرآیندهای غیرضروری بازیابی روغن را می‌کاهد. قدرت بازیابی هوشمند روغن در زمانی که کمپرسور MULTI V 5 در حال گرمادهی است، به میزان زیادی احتمال خاموش شدن سیستم را کاهش می‌دهد. این سیستم پیشرفته از الگوریتم خاصی برای متعادل کردن میزان روغن و بازیابی آن استفاده می‌کند که با سنسورها برای کاهش میزان مصرف انرژی هماهنگ است. این عامل اثر دوگانه‌ای گذاشته‌ و به صورت همزمان هم از هدر رفت انرژی جلوگیری کرده و هم باعث افزایش اطمینان از دستگاه می‌شود. اندازه‌گیری لحظه‌ای روغن در کمپرسور باعث کاهش هدر رفت انرژی شده و به صورت مداوم برای محیط داخلی گرما تولید می‌کند. با بازیابی هوشمند روغن، زمان گرمادهی در روز به میزان 12 درصد نسبت به مدل‌های بدون این ویژگی افزایش می‌یابد.

سیستم تهویه مطبوع ال جی Multi V 5

منابع قابل توجه بخش تحقیق و توسعه که ال جی خود را متعهد دانسته تا به وسیله آن کمپرسور فوق پیشرفته اینورتر را گسترش دهد، نشان می‌دهد که چگونه طراحی هر قطعه برای این شرکت از اهمیت زیادی برخوردار است. با طراحی هنرمندانه هر قسمت از این سیستم تهویه مطبوع، ال جی توانسته اعتبار زیادی به خاطر کیفیت و توجه به جزئیات به دست آورد. این تعهد ال جی، که همیشه بهترین تولید ممکن را در اختیار مشتری بگذارد، در همه نمونه کارهای ال جی دیده می‌شود و هرکدام از نوآوری‌های این شرکت، می‌توانند به تنهایی خودنمایی کنند. از آنجایی که بسیاری از مشتریان متوجه میزان زحمت و کار انجام شده برای طراحی راهکاری مثل کمپرسور MULTI V 5 نمی‌شوند، ال جی اعتقاد دارد که تولید مداوم بهترین محصول، جایزه این کار است.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید