سامسونگ بزودی گوشی هوشمند گلکسی A8+ 2018 را رونمایی میکند

بر اساس شایعات جدیدی که از سوی شرکت سامسونگ انتشار یافته است، این شرکت کره ای قصد دارد که تحولی در طراحی گوشی های میانرده ی سری A خود ایجاد کند که یکی از تغییرات بزرگ این تحول، حذف دکمه ی هوم (Home) از این سری از گوشی های شرکت سامسونگ است. همچنین طبق شایعات جدید، گوشی های هوشمند سری A به طراحی بسیار زیبای بدون حاشیه مجهز خواهد بود و باعث علاقه ی کاربران به این گوشی میانرده خواهد شد. به نظر میرسد شرکت سامسونگ در نظر دارد که طراحی گوشی های هوشمند سری A را به طراحی استفاده شده در سری پرچمدار خود یعنی سری S نزدیک کند.

سامسونگ

امروز تصاویر جدیدی گوشی هوشمند جدیدی از سوی شرکت سامسونگ تحت عنوان گلکسی A8+ 2018 در وبسایت Weibo انتشار یافته است که طراحی این دستگاه را نمایان میکند و به نظر میرسد با یک گوشی میانرده ی فوق العاده از سوی این شرکت کره ای مواجه خواهیم بود. با توجه به تصاویر منتشر شده از این دستگاه، گلکسی A8+ 2018 همانطور که پیش تر در شایعات گفته شد، به صفحه نمایش بدون حاشیه تجهیز خواهد شد که دارای نسبت تصویر ۹:۱۸ میباشد و با گوشی های سری S که دارای نسبت تصویر ۹:۱۸.۵ هستند، تفاوت دارد.

متاسفانه در حال حاضر تصویری از قسمت پشتی این گوشی هوشمند منتشر نشده است و اطلاعاتی درباره ی دوربین این دستگاه در دسترس نیست. انتظار میرود این دستگاه طی یک یا دو ماه دیگر رونمایی شود و تا زمان رونمایی، امیدواریم شایعات بیشتری از این گوشی میانرده به دستمان برسد. با این حال تمامی اطلاعات منتشر شده از این دستگاه صرفا در حد شایعه بوده و هیچکدام به صورت رسمی به تایید نرسیده اند و باید تا زمان معرفی این گوشی صبور باشیم.

در ادامه با Bilin همراه باشید…….

zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید