رنو Subtil ، ملغمه‌ای از پیکاپ و شاسی‌بلند!

طرح مفهومی رنو Subtil تلاشی برای پر کردن فاصله بین شاسی بلندها و پیکاپ ها در آینده است.

متأسفانه رنو برنامه‌ای برای تولید چنین خودرویی در آینده نزدیک ندارد. چیزی که مشاهده می‌فرمایید طرح رندری تهیه شده توسط هنرمندی با نام Wojciech Jurkowski است. از نظر این هنرمند، Subtil به شهروندان این شانس را می‌دهد که به دنبال مکان‌هایی آرام و بی استرس در میان کوه‌ها و رودخانه‌ها باشند و اوقات خود را در کنار سواحل سر کرده یا در هوای آزاد از ورزش کردن لذت ببرند.

مطالب خواندنی : پشت چراغ‌قرمز تولید برای آلفارومئو ۴C کوادروفولیو


اگر نگاهی عمیق‌تر داشته باشید خواهید دید که Subtil می‌تواند به‌صورت خودکار از فرم شاسی‌بلند به یک پیکاپ تبدیل شود و پیکربندی‌های متفاوتی برای آن در دسترس هستند. این خودرو برای تبدیل ‌شدن از یک نمونه 4 نفره با فضای حمل بار استاندارد به خودرویی دو نفره با فضای بار بزرگ و همچنین خودرویی دو نفره با فضای کافی برای حمل تجهیزات ورزشی همچون دوچرخه یا اسنوموبیل طراحی شده است. شما همچنین می‌توانید خودرو را در حالت اتوپایلوت قرار داده و کابین را به مکانی برای استراحت تبدیل کنید.


طراح رنو Subtil می‌گوید شما می‌توانید کابین را به هر طرحی که دوست دارید دربیاورید و به لطف سیستم دوربین 360 درجه می‌توان از شیشه‌های سه‌بعدی واقعیت مجازی برای بررسی محیط اطراف بهره ببرید.


اما نیروبخش این خودروی مفهومی چهار پیشرانه الکتریکی مستقلی است که هر یک روی چرخی جدا قرار داشته و البته برای چنین خودرویی نیز توجیه‌پذیر است.

در کل رنو Subtil خودرویی بسیار کارا به نظر رسیده و حمل‌ونقل پیشرفته‌ای را ارائه می‌کند. البته انتظار نداریم با این خودرو به دل کوه بزنیم زیاد فاصله زیادی از کف زمین ندارد.

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید