خلق هوایرای آسمان‌ها با همکاری دوشرکت ایرباس و پاگانی

پاگانی با کمپانی ایرباس به منظور خلق طراحی کابین جدید Infinito برای مدل ACJ319neo همکاری کرده است.

با نگاهی به کابین این هواپیما می‌توانیم استفاده از پوشش چرم مرغوب، تریم فیبر کربن و نورپردازی‌های LED را مشاهده کنیم. این هواپیما همچنین به کف‌پوش‌های چرمی نرم و کف چوبی مجهز شده است. این پوشش‌ها منجر به ایجاد مسیر طبیعی در سراسر کابین شده‌اند.


اگر این موارد هنوز شما را تحت تأثیر قرار نداده‌اند باید گفت ایرباس و پاگانی مبلمانی فیبر کربن دست‌ساز و مرکز مدیای پیشرفته با تلویزیون صفحه تخت را توسعه داده‌اند.
مصرف‌کنندگان همچنین دیوار جداکننده بزرگی را بین بخش‌های کنفرانس و سالن استراحت خواهند دید. با فشار یک دکمه می‌توان آن را از حالت شفاف به حالت مات درآورد؛ اما کار فوق‌العاده‌ی این دو شرکت “سقف آسمان” است که نمایی زنده از آسمان را در بالای هواپیما به نمایش درمی‌آورد.


هوراچیو پاگانی می‌گوید: “ترکیب هنرمندانه‌ی مواد خاص و ویژه هرگز پیش از این در یک هواپیما بکار نرفته و در اینجا نیز از زبان طراحی خاص پاگانی استفاده شده است. کاربرد تجارب ما در فضاهای وسیع‌تر کابین‌های ایرباس یک کار جدید و جذاب برای ما بوده است.”

این اولین باری نیست که ایرباس با یک کمپانی خودروسازی همکاری می‌کند. بخش بالگرد ایرباس قبلاً با قسمت طراحی پژو برای ساخت مدل H160 همکاری کرده است.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید