حضور متنوع لامبورگینی اوروس در فضای مجازی!

احتمالاً همه شما موافقید که لامبورگینی اوروس حتی در نسخه عادی خود نیز کاملاً سربرگردان بوده است. البته اگر بتوان یک شاسی‌بلند با قدرت 650 اسب بخاری و سقف سرعت 300 کیلومتر در ساعت را عادی دانست! یک طراح روسی به نام Aksyonov Nikita کار با فوتوشاپ را به خوبی بلد بوده و قبلاً زمانی را صرف طراحی نسخه‌های گوناگون از اولین سوپر شاسی‌بلند جهان کرده است.


احتمال عرضه مدل‌های S و SV اوروس وجود دارد. اگر تولید چنین مدلی در دستور کار لامبورگینی باشد عرضه آن در دو تا سه سال آینده خیلی دور از ذهن نیست. حرف S اخیراً برای آونتادور بکار رفته است. شاید از سال 2021 به بعد نیز شاهد تولید لامبورگینی اوروس S هم باشیم.


اما خب مشخص است که طراحی نسخه پیکاپ اوروس تنها برای سرگرمی بوده و این خودرو هرگز تولید نخواهد شد. البته طراحی‌های عجیب‌تر از این هم وجود داشته به گونه‌ای که در گذشته مینی ون لامبورگینی کانتاش نیز پا به عرصه گذاشته است!


رندر جالب دیگر از اوروس به طراحی Carabinieri attire برای نیروی پلیس ایتالیا نیز مربوط می‌شود که اگر به واقعیت بپیوندد آلفارومئو جیولیا کوادروفولیوی پلیس را تحت تأثیر قرار خواهد داد.


خب به دنیای واقعی بازگردیم! دستور کار بعدی لامبورگینی تولید نسخه پلاگین هیبریدی خواهد بود که بنا به گفته یکی از منابع نزدیک به شرکت عرضه چنین مدلی ضروری بوده و رخ خواهد داد. جدای از اضافه کردن یک پورت شارژ به اوروس، این خودرو احتمالاً طراحی نسبتاً متفاوتی برای متمایز شدن از مدل‌های استاندارد خواهد داشت.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید