تیون فورد F-150 رپتور توسط گایگرز

فورد F-150 رپتور پیکاپی پرفورمنس است که نیازی به معرفی ندارد. این خودروی توانا به‌صورت استاندارد دارای پیشرانه 6 سیلندر اکوبوست 450 اسب بخاری، سیستم تعلیق آفرود و کابینی کاملاً راحت است که بهایی بیشتر برای بسته‌ای لوکس‌تر طلب می‌کند؛ اما تیونر آلمانی گایگرز فکر می‌کند این پیکاپ آمریکایی را می‌توان بهتر از قبل نیز کرد.


رپتور گایگرز که HP520 نام دارد تنها به تعداد یک دستگاه ساخته شده و دارای پیشرانه ای با خروجی 520 اسب بخار و گشتاور 731 نیوتون متر می‌باشد. خودروی مورد بحث همچنین دارای کیت افزایش ارتفاع هم بوده که باعث شده ارتفاع آن چند سانتی‌متری بیشتر از نسخه استاندارد باشد. رینگ‌های 22 اینچی آلیاژی به همراه لاستیک‌های آفرود زیر HP520 به چشم می‌خورند.


این قدرت بیشتر حاصل بازنگری وسیع پیشرانه بوده که تغییرات آن شامل اضافه کردن خنک‌کننده بهتر، ورودی هوای سرد جدید و برنامه‌ریزی دوباره ECU می‌باشد. رنگ سفارشی گایگر روی بدنه کار شده و یک رول با چراغ LED و محفظه بار سفارشی نیز به رپتور گایگرز اضافه شده‌اند.


این خودرو بهای 124600 یورویی دارد. البته این خودرو را می‌توان با پکیج لوکس 9345 دلاری نیز سفارش دارد که باعث می‌شود ویژگی‌هایی چون سیستم صوتی ارتقا یافته، دوربین 360 درجه، پکیج امنیتی، سیستم تهویه اتوماتیک دو ناحیه‌ای، سیستم ناوبری و… به لیست تجهیزات خودرو اضافه شوند.


اگر پیکاپ رپتور چندان باب میل شما نیست گایگرز محصولات ارتقا یافته دیگری از آمریکایی‌ها را هم ارائه می‌کند. برای مثال یک نمونه از داج وایپر ACR با قدرت 765 اسبی محصول تیونینگ گایگرز است. همچنین یک جیپ رانگلر با تغییرات صورت گرفته قدرت 365 اسبی ارائه می‌کند.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید