معرفی تصاویر برگزیده مسابقه عکاسی ارتش 2018

مسابقه عکاسی ارتش 2018 (The Army Photographic Competiton) برگزار شد و موزه سلطنتی جنگ لندن بهترین تصاویر نظامی را از بین بیش از هزار و 500 عکس انتخاب کرد.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

مسابقه عکاسی ارتش 2018 توسط بریتانیایی‌ها برگزار شد و بیش از هزار و 500 عکس به بخش رقابتی این مسابقه عکاسی راه پیدا کردند. عکاسان در ارتش، پا به پای سربازان پیش رفته و از مراحل آماده‌سازی و عملیات‌های آنها تصویربرداری کرده‌اند. در همین راستا، تام اوانس که در برکون ولز مستقر است می‌گوید عکاسی بهترین کار در ارتش است.  این عکس‌ها، فعالیت‌های سربازان را در محل کار و مکان‌های هیجان‌انگیز نشان می‌دهد و این یک دیدگاه منحصربه‌فرد در مورد آن‌ها به ما می‌دهد.

همان‌طور که گفتیم بیش از هزار و 500 عکس به مسابقه عکاسی ارتش 2018 ارسال شد که از این میان تنها 14 عکس با رای مردم و نظر موزه سلطنتی جنگ لندن به فینال راه پیدا کردند. در ادامه می‌توانید تصاویر برگزیده مسابقه عکاسی ارتش 2018 را مشاهده کنید:

برگزیدگان مسابقه عکاسی ارتش 2018

1. زندگی ارتشی: گروهبان دک تیلور به همراه گروهی از سربازان برای یک تمرین طولانی به مدت 6 هفته در یکی از دشت‌های کنیا زندگی می‌کنند.

2. تصویری خبره‌کننده از یک هلیکوپتر در پس زمینه‌ی عکس سرباز که به عنوان بهترین عکس مسابقه عکاسی ارتش 2018 انتخاب شده است.

3. گارد اژدهای ملکه بخشی از یگان رسمی ویژه‌ای از پیاده نظام و سواره‌نظام در ارتش پادشاهی متحد بریتانیا است که اینجا در یک تمرین چند ملیتی در لهستان به عنوان بخشی از نیروهای ناتو شرکت کرده‌اند.

4. بیش از 1200 سرباز از هنگ زرهی King’s Royal Hussars مجهز به تانک‌های چلنجر در کانادا

5. تفنگداران ارتش در مسابقات بوکس ارتشی‌ها شرکت می‌کنند.

6. جایزه پرتره حرفه‌ای به ربکا براون برای این خنده سرباز در کابل افغانستان رسید.

Bilin

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید