app-store-app-of-the-year.jpg

بهترین اپلیکیشن های آی او اس در سال 2017 دانلود شدند. اپل همچنین بهترین بازی های سیستم عامل iOS را نیز با نزدیک شدن به آخرین روزهای سال جاری میلادی دانلود کرد.

تقریبا سه هفته تا پایان سال 2017 باقی مانده است و اپل به همین بهانه تصمیم گرفت بهترین اپلیکیشن های آی او اس ، برترین بازی ها و همچنین بهترین موسیقی‌ها، کتاب‌‌ها و فیلم‌هایی که طی سال جاری به فروش رسانده است را دانلود کند.

در سال 2017، عنوان بهترین اپلیکیشن آیفون به برنامه Calm تعلق گرفت که ابزاری در زمینه خواب و مراقبت از آن محسوب می‌شود. اما به عنوان بهترین بازی iOS سال باید به بازی معمایی Splitter Critters اشاره کنیم که بیش از همه نظر کاربران آیفون را به خود جلب کرد.

اما کاربران آیپد نظر متفاوتی داشتند. از نظر کاربران تبلت‌های اپل، اپلیکیشن ویرایش تصویر قدرتمند Affinity Photo در بالای لیست بهترین اپلیکیشن های آی او اس در سال 2017 قرار می‌گیرد. همچنین برترین بازی آی او اسی نیز از نظر آن‌ها متفاوت بوده و این عنوان، به بازی معمایی – ماجراجویانه The Witness تعلق می‌گیرد.

اپلیکیشن های آی او اس

به عنوان پردانلودترین بازی ها و اپلیکیشن های آی او اس در فروشگاه اپل باید به ترتیب به اپلیکیشن Bitmoji و بازی Super Mario Run اشاره کنیم. بازی سوپر ماریو ران در ابتدای عرضه نیز تمامی رکوردهای اپ استور را جابه‌جا کرد و پیش‌بینی می‌شد تا انتهای سال، رکوردی فوق‌العاده از خود بر جای بگذارد.

اپلیکیشن های آی او اس

اما در اپل موزیک، دریک (Drake) با آلبوم More Life موفق شد عنوان بهترین آلبوم سال را از آن خود کند. آهنگ Shape of You در سال 2017 در بالای تمامی آهنگ‌ها در اپل موزیک قرار گرفت. Moana تبدیل به پربیننده‌ترین فیلم در آیتونز شد. دو فیلم Rogue One و Wonder Woman با فاصله‌ای نزدیک در رده‌های بعدی آن قرار گرفتند.

بهترین اپلیکیشن های آی او اس از نظر کاربران آیفون و آیپد متفاوت هستند

اپل بعد از دانلود بهترین بازی ها و اپلیکیشن های آی او اس و همچنین برترین موسیقی‌ها و فیلم‌ها، به چهار بحث داغ در دنیای نرم افزارهای سیستم عامل موبایل خود اشاره کرد. در سال 2017 تکنولوژی واقعیت افزوده نقش بسیار پررنگی در اپلیکیشن ها و بازی ها داشت. در سال جاری همچنین کاربران بیش از هر زمان دیگری به اجرای بازی های آنلاین موبایل پرداختند. طی 2017، اپلیکیشن های آی او اس در زمینه آگاهی و روان‌پزشکی بیش از پیش به محبوبیت رسیده و کاربران به نرم افزارهای دارای سبک قصه‌گویی به شیوه فعل و انفعالی روی بسیار خوشی نشان دادند.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید