amalgam-collection-bugatti-chiron-engine3.jpg

[ad_1]

حقیقتاً کلمات نمی‌توانند تمام و کمال حق مطلب را درباره پیشرانه 16 سیلندر 8 لیتری بوگاتی شیرون ادا کنند. زمانی که مهندسان این خودروساز فرانسوی اعلام کردند پیشرانه شیرون قدرت 1500 اسب بخاری و گشتاور 1600 نیوتون متری دارد، همه ما انگشت به دهان ماندیم!


اما اگر تعداد کمی از ما توانستیم عظمت پیشرانه شیرون را درک کنیم، تعداد بسیار کمتری می‌تواند آن را بخرد! بوگاتی شیرون بهای بیش از 2.25 میلیون دلاری داشته بنابراین اگر شما بودجه‌ای تنها در حدود 10 هزار دلار داشته باشید نخواهید توانست به پیشرانه کواد توربوی شیرون دست پیدا کنید.


بنابراین یک مدل‌ساز تصمیم گرفته تا این وضعیت را عوض کند. تنها با پرداخت 9365 دلار شما می‌توانید پیشرانه شیرون خود را داشته باشید. بله خب این پیشرانه قدرت 1500 اسبی و ابعاد واقعی نداشته اما مدل 1 به 4 موردبحث جزئیات بسیار بالایی دارد. این مدل حتی دارای بارکدها و شماره قطعات موجود روی پیشرانه واقعی می‌باشد.


این مدل که 44 سانتی‌متر طول دارد با کمک تیم طراحی بوگاتی ساخته شده و بیش از 1000 قطعه دارد. بنا به گفته سازنده Amalgam Collection توسعه این ماکت 2500 ساعت زمان برده و 220 ساعت هم طول می‌کشد که با دست ساخته شود. بخش اعظم این ماکت از رزین پلی اورتان، فولاد ضدزنگ و ترکیب قلع و سرب ساخته شده و بررسی‌های دقیقی توسط بوگاتی روی آن صورت گرفته است.

[ad_2]
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید