۰۰۵۳٫jpg

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain قابلت بار گذاری اولیه روی استیم را نخواهد داشت. این یک حرکت خاص و ویژه است که ورژن های کنسول این بازی از آن پشتیبانی می کنند. در برخی موارد، مانند Xbox One شما همین الان می تواند بار کذاری اولیه ی این بازی را انجام دهید.

مدیر اجتماع آنلاین آزاد Metal Gear، رابرت آلن پیلر، هنگام جواب دادن به یک طرفدار روی توییتر، این موضوع را تایید کرد.
او نوشت که ” متاسفانه کامپیوتر ها گزینه ی بارگذاری اولیه را نخواهند داشت، با این حال بازیکنان هنوز هم می توانند این کار را روی کنسول ها انجام دهند. ” او گفت که هیچ دلیل خاصی برای این کار وجود ندارد.
او ادامه داد که کسانی که این بازی را پیش خرید کرده اند در روز اول سپتامبر ساعت ۱ نیمه شب به وقت نیوزلند می توانند این بازی را دانلود کرده و اجرا کنند. با یک اتصال قوی به اینترنت شما می توانید با اکثر فایل های این بازی ۲۸ گیگا بایتی دسترسی داشته باشید، درست در زمانی که بازی به صورت رسمی منتشر می شود.
باعث تاسف است که کونامی مخاطبان کامپیوتری را در نظر نگرفته و قابلیتی را که تحت عنوان یک قابلیت لازم در بین پلت فرم ها از آن یاد می شود را برای این دسته از مخاطبان فراهم نکرده است. در حالی که هیچ دلایلی به صورت رسمی برای این کار داده نشده است، می توان تصور کرد که کونامی از این می ترسد که کاربران وارد فایل های پیش بارگذاری شده و قبل از انتشار، بازی را برای بازیکنان دیگر خراب کنند. ممکن است این کمپانی از ترس راجع به حریم خصوصی نیز به عنوان یک دلیل یاد کند، چون قابلیت بارگذاری اولیه به هکر ها زمانی برای دستیابی به فایل های بازی می دهد.
با این حال، اگر اندازه ی فایل بازی برای شما زیادی بزرگ است و نمی توانید آن را دانلود کنید، می توانید کپی فیزیکی بازی را از طریق Games The Shop با قیمت ۹۹۹ روپیه خریداری کنید.

zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید