s-3.png

با موفقیت چشمگیر Pokemon Go، کمپانی “Nintendo” با حفظ حقوق کامل قصد انتشار یک بازی برای تلفن های همراه را دارد. بازی “Super Mario Run” تحت عنوان نخستین بازی ماریو در ماه سپتامبر به رسمیت شناخته و اعلام شد. در آن زمان، ما فقط از آمدن بازی روی سیستم عامل های iOS مطلع بودیم. در حالی که امروز از زمان دقیق راه اندازی و قیمت آن آگاهی داریم. همچنین یک تریلر جدید زیبا از این بازی به اشتراک گذاشته شده که برخی از سطوح بازی و حالت های اضافی آن را به نمایش گذاشته اند.

plSuper Mario Run روز ۱۵اُم دسامبر با قیمت ۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد. اما این بازی سه حالت مختلف دارد که قادر هستید به صورت رایگان در آن بازی کنید. اگرچه برای دسترسی به تمام قابلیت های ارائه داده شده توسط بازی باید مبلغ ۹.۹۹ دلار بپردازید.

مطابق با اطلاعیه Nintendo، بازی Super Mario Run در ۱۵۱ کشور قابل دسترس خواهد بود و از زبان های بسیاری مانند انگلیسی، ژاپنی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، روسی، هلندی و چینی پشتیبانی می کند.

zd

احتمالا بهای نسبتا زیاد Super Mario Run یکی از نقطه ضعف های بازی باشد. شاید پرداختن ۱۰ دلار برای یک بازی زیاد باشد اما از آنجا که “ماریو” یکی از نمادین ترین شخصیت های پرستاره بازی تاریخ است، بازیکن های حرفه ای به پرداخت این چند دلار فکر نمی کنند.

حتما تصور می کنید این بازی ارائه داده شده همانند نسخه های پیشین از کیفیت پائین برخوردار است اما باید بگویم گرافیک Super Mario Run بسیار چشمگیر می باشد.

باید منتظر راه اندازی این برای نوستالژیک بر روی گوشی های تلفن همراهمان باشیم تا ببینیم نصب و دانلود Super Mario Run می تواند شور و شوق بازیکن های Pokemon Go را بگیرد و آن ها را به هیجان بازی کردن در بازی جدید ارائه شده Nintendo بیاندازد؟ پاسخ به این سوال شاید دشوار باشد اما Nintendo از اقدام انجام داده خود بسیار راضی به نظر می رسد. و راه اندازی این بازی جدید اما نوستالژیک مطمئنا نقطه عطف دیگری برای این کمپانی به شمار می رود.

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید