DS3 کراس بک برای اولین بار شکار شد!

این روزها داغ‌ترین روزهای شاسی بلندها بوده و به نظر می‌رسد حتی برند لوکس و فرانسوی DS نیز می‌خواهد از این نمد کلاهی برای خود ببافد! به تازگی و برای اولین بار تصاویر جاسوسی DS3 کراس بک منتشر شده است.

DS3 کراس بک
همان‌گونه که مشاهده می‌کنید محصول جدید فرانسوی‌ها در شرایط آب و هوایی سرد تست می‌شود تا از عملکرد خوب آن در سخت‌ترین شرایط نیز اطمینان حاصل شود. اینکه بتوانیم تخمین دقیقی از ابعاد واقعی DS3 کراس بک داشته باشیم کاری سخت است. به هر حال خودروی مورد بحث باید رقابت خودرویی همچون مینی کانتری من برود.

DS3 کراس بک
DS3 کراس بک به همراه پژو 208 اولین محصولات گروه خودروسازی پژو-سیتروئن خواهند بود که از پلتفرم کاملاً جدید CMP استفاده خواهند کرد. انتظار می‌رود این خودرو طولی بیشتر از 4 متر داشته باشد و در طراحی آن از شاخصه‌های مدل DS7 کراس بک بهره گرفته خواهد شد.

DS3 کراس بک
این خودرو احتمالاً جایگزین مدل DS3 نخواهد بود. به نظر می‌رسد سیتروئن برنامه‌ای برای ارائه نسل جدید DS3 حداقل تا سال 2020 نداشته و آن را به همراه مینی شاسی‌بلند جدید زیرشاخه لوکس خود خواهد فروخت. انتظار می‌رود خودروی یاد شده فیس لیفت ملایمی را در سیستم اطلاعات سرگرمی و… داشته باشد.

DS3 کراس بک همچنین اولین خودروی کوچک پژو-سیتروئن خواهد بود که از نسخه الکتریکی شده پلتفرم جدید که e-CMP خوانده می‌شود استفاده می‌کند و بدین ترتیب DS قادر خواهد بود نسخه کاملاً الکتریکی این محصول جدید را نیز عرضه کند. گفته می‌شود این خودرو دارای پیشرانه الکتریکی 113 اسب بخاری و مجموعه باتری 50 کیلووات ساعتی به منظور ایجاد محدوده حرکتی 451 کیلومتری می‌باشد.

رندر DS3 کراس بک
رندر DS3 کراس بک

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید