۱۳۹۴۰۲۰۵۱۲۴۴۲۹۷۴۸۹۳۱۴۵۲٫jpg

شاسی بلند برقی حاصل سرمایه گذاری مشترک بریلیانس از چین با ب ام و از آلمان زینورو نامگذاری شده که در نمایشگاه بین المللی شانگهای رونمایی شد.

طراحی بسیار ظریف و باریک با دربهای معروف به «در خودکشی»! اشتباه برداشت نکنید این درب ها مخصوص خودکشی نیست این اصطلاحی است برای خودروهایی که لولای درب های آن به جای جلو در عقب درب تعبیه شده است است و به جای آن که در به سمت جلو باز شود به سمت عقب باز می شود. این نوع درب ها در دنیای مدرن بسیار نادر است و بیشتر یاد و خاطره فیلم های گانگستری و قدیمی را در ذهن تداعی می کند با این تفاوت که این طراحی به این خودروهای مفهومی جدید ظاهری بسیار زیبا و نوآورانه داده است.

در صورتی که نظرسنجی ها و افکارسنجی ها نشان از نظر مساعد مشتریان داشته باشد این خودرو مفهومی روی پلتفرم ایکس3 ب ام و تولید خواهد شد. با این حال زمانی که دست مشتری را بگیرد اواخر 2016 خواهد بود.

برند زینورو که حاصل سرمایه گذاری مشترک بریلیانس با ب ام و است در حال حاضر در چین یک مدل خودرو تولید می کند که روی پلتفرم ایکس1 ب ام و طراحی شده است. این خودروی برقی در چین فقط به شکل لیزینگ در اختیار مشتریان قرار گرفته که به زینوروی 1E EV معروف است.

مفهومی بریلیانس در شانگهای با چراع های عقب بیشتر یک اثر هنری است تا یک خودرو مفهومی واگر این خودرو رنگ خط تولید را ببیند برای خودش یک اثر منحصر به فرد خواهد بود و به برند زینوروی بریلیانس هویت خواهد بخشید.

Bilin
asrekhodro

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید