ثبت‌نام اتومکانیکای دوبی ۲۰۱۷ آغاز شد

از هم‌اکنون حضور خود را در بزرگ‌ترین نمایشگاه صنایع وابسته خودرو در خاورمیانه ثبت کنید

ثبت‌نام اتومکانیکای دوبی ۲۰۱۷ آغاز شد

Bilin- ثبت‌نام بازدیدکنندگان برای شرکت در اتومکانیکای دوبی ۲۰۱۷ به‌صورت اینترنتی آغاز شده است و علاقه‌مندان به حضور در بزرگ‌ترین رویداد صنعت قطعه‌سازی و سایر صنایع وابسته به خودرو می‌توانند هم‌اکنون حضور خود را در این نمایشگاه ثبت کنند.

به گزارش پایگاه خبری «Bilin»، پانزدهمین دوره اتومکانیکای دوبی در روزهای 17 تا 19 اردیبهشت‌ماه جاری در مرکز نمایشگاهی شهر دوبی برگزار خواهد شد اما علاقه‌مندان به بازدید از این رویداد از هم‌اکنون می‌توانند با ثبت‌نام آنلاین، حضور خود در این رویداد بزرگ صنعت قطعه‌سازی و سایر صنایع وابسته به خودرو را ثبت کنند.
با ثبت‌نام اینترنتی در این رویداد بزرگ، علاوه بر صرفه‌جویی در وقت می‌توانید از فرصت استفاده از برنامه همتا‌یابی تجاری (Business Matchmaking) اتومکانیکای دوبی نیز بهره‌مند شوید. در این برنامه، می‌توانید شرکت‌هایی که مایل به قرار ملاقات با آن‌ها هستید را از قبل مرور کرده و قرار ملاقات‌های خود را ثبت کنید تا در زمان حضور در نمایشگاه، بازدیدی هدفمندتر داشته باشید.
برای ثبت‌نام آنلاین در اتومکانیکای دوبی 2017 اینجا کلیک کنید.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه اتومکانیکا دوبی می‌توانید اینجا کلیک کنید تا وارد وبسایت این نمایشگاه شوید.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه اتومکانیکا و سایر نمایشگاه‌های مسه فرانکفورت می‌توانید به دفتر نمایندگی این نمایشگاه در ایران، شرکت دروازه تجارت فراسو مراجعه کنید. برای دسترسی به وبسایت این شرکت می‌توانید اینجا کلیک کنید.

asrekhodro

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید