عرضه 12 لنز جدید برای دوربین های بدون آینه سری آلفا

سونی برای دوربین های بدون آینه سری آلفا (Alpha) خود، دوازده لنز جدید ارائه کرد. در ادامه اطلاعات بیشتری پیرامون جدیدترین لنزهای دوربین‌ های سری آلفا سونی به دست خواهیم آورد.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

بازار دوربین‌های بدون آینه از هر زمان دیگری داغ‌تر شده است. بعد از ورود نیکون به این زمینه و افزایش فعالیت کانن در زمینه ساخت این دسته از دوربین‌های حرفه‌ای، پاناسونیک نیز اعلام کرد برای تولید دوربین‌های بدون آینه فول فریم برنامه‌های ویژه‌ای دارد. این موضوع نشان می‌دهد سونی، که روزی در این زمینه یکه‌تازی می‌کرد، می‌بایست برای از دست ندادن سهم بازار بالای خود استراتژی‌های جدیدی پیاده‌سازی کند. عرضه دوازده لنز جدید برای دوربین‌ های سری آلفا سونی از جمله این استراتژی‌ها است.

سونی در نمایشگاه Photokina 2018 دوربین جدیدی معرفی نکرد، اما با اعلام برنامه‌هایش به منظور عرضه تعداد زیادی لنز جدید، سبب خوشحالی کاربران شد. بر اساس گفته‌های این شرکت، تعداد لنزهای عرضه شده برای دوربین‌ های سری آلفا سونی حداقل دوازده مورد خواهد بود، پس احتمال مشاهده لنزهای بیشتر از این تعداد نیز وجود دارد. در حال حاضر، برای دوربین‌ های سری آلفا سونی چهل و هشت لنز مختلف وجود دارد که با عرضه محصولات جدید این رقم به شصت مورد خواهد رسید. وجود این لنز دوربین‌ های سری آلفا سونی به منظور تشویق عاشقان دوربین‌های بدون آینه برای عدم کوچ کردن به محصولات دیگر شرکت‌ها کفایت می‌کند.

مطالب خواندنی : دوربین های لومیکس S1 و S1R , دوربین های بدون آینه و فول فریم پاناسونیک

اکنون سونی، بیشترین لنز را برای دوربین‌های بدون آینه خود عرضه کرده است و نیکون و کانن تا رسیدن به آن فاصله قابل توجهی دارند. البته کاربران تا امروز، نسبت به دوربین‌های بدون آینه جدید نیکون زد 6 و نیکون زد 7 روی خوبی نشان داده‌اند که زنگ خطری برای سونی محسوب می‌شود.

Bilin
Gadgetnews

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید