۵ بازی برتر پازل برای IOS

چند بازی خوب برای IOS . پازل از بهترین سر گرمی هایی است که تمام افراد در تمامی سن ها آن را بازی میکنند. چه ساده چه حرفه ای این سرگرمی جدا از پر کردن وقت ، فکر شما را به چالش میکشد و همانطور که میدانید هر چقدر فکر شما بیشتر فعالیت کند باعث قویتر شدن و بالا رفتن کارایی آن میشود.

۵ بازی برتر پازل برای IOS

پازل ها دیگر از حالت کاغذی و مقوایی که قبلا وجود داشته اند درآمده اند. هر چند هنوز کسانی هستند که آن را ترجیح میدهند . اما به هر حال اکثر افراد پازل های مختلف را در تلفن هوشمند و یا تبلت خود انجام میدهند و ساعت ها وقت خود را برای این کار صرف میکنند.

وقتی که پازل ها بر روی پلتفرم تلفن های هوشمند قرار گرفتند ، شکل و شمایل آنها هم تغییر کرد و رنگ بوی جدید به خود گرفتند. که ما عاشق این تنوع در بازی ها هستیم ،به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم بهترین پازل هایی که به تازگی برای آی فون و آیپد منتشر شده اند را به شما دانلود کنیم.

شما میتوانید ببینید که این بازی ها عموما در دسته پازل قرار میگیرند اما آنها بسیار متفات و سرگرم کننده تر از پازل های قدیمی هستند و با گیم پلی بسیار متفاوتی میایند. آنها همچنین سبک و گرافیک کاملا متفاوتی را دنبال میکنند و به همین دلیل بسیار به یاد ماندنی هستند. شما میتوانید در لیست ۵ بازی زیر، بازی مورد علاقه خود را دریافت کنید.

Prune

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۳.۹۹ دلار

Divide by Sheep

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۲.۹۹ دلار

The Mesh

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۱.۹۹ دلار

Furdemption

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۲.۹۹ دلار

har-mo-ny 3

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۲.۹۹ دلار

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید