۰-۲٫jpg

اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را فراهم می‌کنند. الگوی گرید سبب می‌شود تا یک عکس با چند مربع مختلف و تبدیل شود و به صورت یکپارچه اما در مربع های جداگانه به نمایش در آید. در ادامه این مطلب به معرفی ۱۰ بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) می‌پردازیم.

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

مقدمه‌ای در رابطه با الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

این روزها ارسال عکس های با الگوی گرید (Grid Layout) در اینستاگرام بسیار شایع شده است. عکس با الگوی گرید در واقع عکسی است که به چند چهارخانه و قطعات مجزا تقسیم شده و هر یک از خانه های آن می‌توانند یک عکس یا پست مستقل اینستاگرام باشند. برنامه های زیای وجود دارند که قابلیت ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را ارائه می‌کنند. اما به نظر شما بهترین برنامه ها برای انجام این کار کدامند؟

ما در این مقاله قصد داریم لیستی از ۱۰ مورد از بهترین برنامه های ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را به شما عزیزان معرفی کنیم. ضمنا لینک دانلود هر یک از برنامه های مذکور هم در پایان توضیحات هر بخش ارائه شده است. چنانچه در رابطه با هر یک از اپلیکیشن های نام برده شده سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام : اپلیکیشن ۹Square

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

برنامه ۹Square یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که می‌توانید از آن برای ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) استفاده کنید. این برنامه قابلیت تبدیل عکس ها به نه خانه مربع شکل را ارائه می‌کند. برنامه مذکور به صورت رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS موجود است.

بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام : اپلیکیشن ۹Cut

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

یکی دیگر از برنامه های بسیار خوب و کاربردی که می‌توانید از آن برای ساخت الگوی گرید اینستاگرام (Grid Layouts) استفاده کنید، برنامه ۹Cut است. برنامه مذکور رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و شما به راحتی با آن می‌توانید تصاویر چهارخانه مورد نظرتان را ساخته و در اینستاگرام اشتراک گذاری کنید. خوشبختانه برنامه ۹Cut با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام : اپلیکیشن PhotoSplit

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

اپلیکیشن سومی که به شما معرفی می‌کنیم، برنامه PhotoSplit است. این اپلیکیشن هم رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و خیلی راحت امکان ساخت عکس های گرید اینستاگرام را فراهم می‌کند. با بکارگیری این برنامه خیلی راحت می‌توانید در پروفایل اینستاگرام خود یک عکس را در قابل چند پست به صورت چهارخانه های جداگانه ارسال کنید و یک اثر هنری جالب را خلق نمایید. اپلیکیشن PhotoSplit با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام : اپلیکیشن Insta Squares

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

متاسفانه اپلیکیشن Insta Squares با سیستم عامل آی او اس سازگاری ندارد و فقط شامل نسخه اندرویدی می‌شود. این برنامه کارآمد هم به راحتی امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را فراهم کرده و قابلیت ارسال این عکس ها در پروفایل اینستاگرام را دارد. البته بدین منظور با مثل اغلب برنامه های مشابه دیگر، عکس های چهارخانه تولید شده را در حافظه گوشی ذخیره و سپس به صورت جداگانه در اینستاگرام پست کنید.

بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام : اپلیکیشن Grids – Feed Banner Pics

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

این بار نوبت به اپلیکیشن کارآمدی می‌رسد که شامل نسخه آی او اسی بوده و از اندروید پشتیبانی نمی‌کند! برنامه Grids – Feed Banner Pics یکی از بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن هایی است که قابلیت ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را ارائه کرده می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید خیلی راحت عکس مورد نظرتان را به چهارخانه های کوچک تبدیل کرده و در قالب چند پست در پروفایل اینستاگرامتان ارسال کنید.

بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام : اپلیکیشن PicSlit

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

اپلیکیشن PicSlit از آن دسته برنامه های کاربردی است که بعد از ساخت الگوی گرید اینستاگرام (Grid Layout) امکان اشتراک گذاری مستقیم آن ها در اینستاگرام را با یک لمس ساده فراهم می‌کند. سهولت استفاده از این برنامه از نقاط قوت آن است اما متاسفانه رابط کاربری آن چندان چنگی به دل نمی‌زند. اپلیکیشن PicSlit با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری کامل دارد.

بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام : اپلیکیشن Photo Grids : Make Pic Tiles

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

یکی دیگر از بهترین برنامه هایی که می‌توانید از آن برای ساخت الگوی گرید در اینستاگرام یا همان عکس های چهارخانه استفاده کنید، برنامه Photo Grids : Make Pic Tiles است. این برنامه فقط با سیستم عامل iOS اپل سازگاری دارد و متاسفانه نتوانستیم آن را در گوگل پلی استور پیدا کنیم. رابط کاربری این برنامه بسیار زیبا و در عین حال ساده طراحی شده است و کاربر به خوبی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

اگر به دنبال یک برنامه کارآمد هستید که علاوه بر امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) قابلیت های دیگری همچون اضافه کردن افکت و غیره را هم ارائه کند، توصیه می‌کنیم برنامه Giant Square for Instagram را از دست ندهید. این اپلیکیشن با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد و خیلی راحت می‌توان از آن برای ساخت Grid Layouts اینستاگرام یا همان الگوهای گرید (عکس های چهارخانه) استفاده کرد.

بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام : اپلیکیشن Tile Pic

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

برنامه Tile Pic فقط شامل نسخه آی او اسی می‌شود، بنابراین کاربران گوشی های اندرویدی قادر به استفاده از این اپلیکیشن نخواهند بود. این برنامه امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام را به شیوه بسیار راحتی فراهم کرده و رابط کاربری بسیار خوبی دارد. عملکرد برنامه سریع است و تمام قابلیت های ن به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار داده می‌شوند.

بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام : اپلیکیشن grid-it – instagram tiling

10 بهترین برنامه ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه)

اگر از کاربران سری آیفون یا آیپدهای اپل هستید، شک نکنید که برنامه grid-it – instagram tiling یکی از بهترین ابزارهای موجود برای ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) است. این برنامه رابط کاربری بسیار خوبی و روانی دارد و به بهترین شکل ممکن امکان اشتراک گذاری عکس های چهارخانه یا گرید ساخته شده را در اینستاگرام فراهم می‌کند. متاسفانه این اپلیکیشن با اندروید سازگاری ندارد.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید