یوزپلنگ در برابر خودروی فرمول E!

[ad_1]

اکثر مسابقات درگی که می‌بینیم معمولاً بین دو خودرو برگزار می‌شوند. شاید هم این درگ‌ها بین یک خودرو و موتورسیکلت و یا حتی بین خودرو و هواپیما باشند؛ اما خب چیزی که در ادامه خواهید دید چیزی کاملاً متفاوت است.


ویدئوی مذکور که توسط دست‌اندرکاران مسابقات قهرمانی فرمول E فیا منتشر شده یک خودروی مسابقه‌ای تمام الکتریکی را در برابر چیتا قرار داده است. درباره لامبورگینی LM002 یا چیزی شبیه شورولت کوروت صحبت نمی‌کنیم بلکه منظورمان یوزپلنگ واقعی است! یک گربه‌ی بزرگ و بسیار سریع!


همان‌گونه که در ویدئو گفته می‌شود یوزپلنگ قادر است شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعتی به اندازه یک خودروی مسابقه‌ای فرمول E داشته باشد. خودروی یاد شده به تیم مسابقه‌ای جگوار تعلق دارد بلکه خودروی تیم Techeetah است که پشت فرمان آن راننده اسبق فرمول 1 آقای Jean-Eric Vergne قرار داشته و البته سال بعد نیز همین خودرو را خواهد راند.


البته شک داریم که این مسابقه دقیقاً مشابه همان چیزی باشد که می‌بینیم. ویدئوی درگ بین خودرو و چیتا احتمالاً نتیجه برخی جداسازی‌های هوشمندانه بین این دو رقیب است؛ اما خب تمرینی هیجان‌انگیز برای دوستداران دنیای خودرو محسوب می‌شود!

[دانلود ویدئو]

[ad_2]
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید