گوگل ترنسلیت و پشتبانی از ۱۳ زبان جدید در ترجمه بصری

اساسا گوگل ترنسلیت یکی از سرویس های بسیار کاربردی کمپانی گوگل می باشد که در سراسر دنیا افراد بسیاری از آن استفاده می نمایند. یکی دیگر از سرویس های کاربردی زیر شاخه ی گوگل ترنسلیت ترجمه ی بصری آن است که افراد زیادی مشتاق به استفاده از این سرویس ها هستند.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

ترجمه بصری گوگل ترنسلیت

به طور کلی یکی از ویژگی های مترجم گوگل با همان Google Translate ترجمه بصری می باشد.  به این صورت که دوربین گوشی هوشمند خود را در مقابل یک متن می گیرید و اپلیکیشن به صورت همزمان ترجمه آن را به زبانی که کاربر می خواهد، نمایش می‌ دهد. اکنون با توجه به اطلاعات ارائه شده، گوگل در بروزرسانی جدید مترجم آنلاین خود برنامه دارد تا ۱۳ زبان جدید را به این قابلیت اپلیکیشن اضافه نماید:

مطالب خواندنی : فیسبوک و 3 بعدی کردن عکس های معمولی شما

زبان های عربی، ویتنامی، هندی، تایلندی، بنگالی، گجراتی، نپالی، کانارا، مالایلم، مراتی، پنجابی، تلوگو و تامیلی.

بسیاری از این زبان‌ های جدید تنها مربوط به کشور هند و کشورهای اطراف آن می باشند و با این احتساب تعداد زبان‌ هایی که در قسمت ترجمه ی بصری، گوگل ترنسلیت از آن‌ ها پشتیبانی می گردد به حدود ۵۰ زبان رسیده است. این آپدیت از امروز در دسترس همه ی کاربران سیستم عامل‌ های iOS و اندروید قرار می گیرد و در صورتی آن را دریافت نکردید، به احتمال زیاد باید چند روز بیشتر منتظر بمانید.

گوگل ترنسلیت

ویژگی ترجمه ی بصری در سال ۲۰۱۵ میلادی و با پشتیبانی از ۲۷ زبان متفاوت به اپلیکیشن مترجم گوگل راه یافت.  از آن زمان تاکنون کمپانی گوگل با افزایش زبان‌ های این قسمت از مترجم خود، کار کاربران را در سفرها آسان تر نموده است.  لازم است بدانید که با رکورد بیش از ۵۰۰ میلیون دانلود در گوگل پلی، گوگل ترنسلیت به عنوان محبوب‌ ترین اپلیکیشن مترجم گوشی های هوشمند شمرده می شود.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید