گلکسی تب A در آلمان رونمایی شد

اگر ما را دنبال کرده باشید حتما به خاطر دارید که بریتان مطلبی با این نام گفتیم   Samsung Galaxy Tab A و Galaxy Tab E به هند این دستگاه میان رده سامسونگ پایش به هند هم باز شد و پیش بینی میشود که مانند دیگر نقاط جهان در هند هم فروش خوبی پیش رویش باشد. حال این تبلت سری گلکسی سامسونگ میخواهد آلمان را هم فتح کند.

گلکسی تب آ در آلمان رونمایی شد

گلکسی تب آ در آلمان رونمایی شد

آلمان را یکی از قوی ترین بازارها را دراست البته بهترین نیست اما بازاری بسیار قوی و پر رونق دارد. سامسونگ هم برای تبلت A خود به دنبال برترین بازار ها میگردد این تبلت با مراسم و سبک سیاق خاصی در هند معرفی شد چون سامسونگ باور داشت به دلیله اینکه کشور هند بازار رو به رشدی دارد این تبلت در آن بازار موفق عمل خواهد کرد. از لحاظ عقلی ایده ی بدی هم نبود . حال که این محصول به آلمان رسیده مطمعننا  آمار فروشش نزدیک به آمار هند هم نخواهد شد چرا که در آلمان فضای رقابتی تنگا تنگی وجود دارد و رقبای سرسخت همچون سری زد سونی و همچنین آیپد های اپل پیش روی این تبلت میان رده خواهد. بود.

گلکسی تب آ در آلمان رونمایی شد

مشخصات این تبلت, نمایشگر ۹.۷ اینچی و رزلوشن ۱۰۲۴*۷۶۸ پیکسل، پردازنده ۴ هسته ای و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت است که شما قادر خواهید بود کارت حافظه ۱۲۸ گیگابایتی برای آن استفاده کنید. حافظه رم برای مدل LTE برابر ۲ گیگابایت و برای مدل Wi Fi برابر ۱.۵ گیگابایت است.

قیمت این تبلت برای مدل وای فای ۲۹۹ یورو و برای برای مدل LTE آن ۳۴۹ یورو است.

ن

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید