Logitech-G513-Mechanical-Gaming-Keyboard.jpg

کیبورد گیمینگ لاجیتک جی ۵۱۳ (Logitech G513) با قابلیت‌های جذاب معرفی شد. ویژگی‌های کیبورد جدید و مکانیکی لاجیتک می‌تواند بازی‌خورها را مجذوب خود کند.

اگر شما به دنبال کیبوردهای گیمینگ هستید، گزینه‌های زیادی را می‌توان در بازار پیدا کرد. ولی اگر می‌خواهید کیبوردی مخصوص با آپشن‌های اضافی را خریداری کنید، احتمالا محصول جدید لاجیتک مناسب شما خواهد بود. کیبورد مکانیکی جدید این شرکت از سوئیچ‌های “Romer-G” بهره می‌برد.

برای آن دسته از افرادی که با کیبوردهای مکانیکی آشنا نیستند، این کیبوردها به سوئیچ‌های مکانیکی وابسته‌اند که در مقایسه با سوئیچ‌های به شکل گنبد و یا قیچی در سایر محصولات، مطمئن‌تر و مقاوم‌تر بوده و بازخورد لمسی بهتری دارند.

کیبورد گیمینگ لاجیتک جی ۵۱۳ ضمن بهره‌گیری از سوئیچ‌های “Romer-G Tactile” یا “Linear”، همراه با نورپردازی RGB توسعه پیدا کرده و از “LIGHTSYNC” نیز پشتیبانی می‌کنند. این یعنی نورهای داخل کیبورد با سیستم شما یکپارچه شده و متناسب با بازی در حال انجام، تغییر خواهد کرد. پیش‌تر نمونه چیزی چیزی را در اسپیکرهای G560 RGB لاجیتک دیده بودیم که با فناوری مشابه توسعه پیدا کرده بودند.

قیمت کیبورد گیمینگ لاجیتک جی ۵۱۳

کاربران برای داشتن این کیبورد باید ۱۵۰ دلار پرداخت کنند. اگرچه ما با محصولی خوش‌ساخت و درخور رو به رو هستیم، ولی بسیاری از افراد، چنین قیمتی را مقرون‌به‌صرفه تلفی نمی‌کنند.

Bilin
Gadgetnews

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here