رفع نیازهای روحی
رفع نیازهای روحی

نیازهای روحی همان نیازهای عاطفی و معنوی انسان ها هستند که افراد برای برآورده شدن این نیازها حاضراند هزینه کنند. چگونه میتواند از طریق رفع نیزهای روحی درآمد کسب کرد؟

دقت داشته باشید که هر چه از هرم نیازهای آبراهام مازلو بالاتر می رویم، یبشتر با احساسات و عواطف افراد درگیر خواهیم شد و راه های کسب درآمدهای خاص تر از آن ها را پیدا خواهیم کرد. هر کسب و کاری که بتواند نیازهای روحی و عاطفی افراد را برآورده کند می تواند درآمدهای بسیار بالایی داشته باشد، امروزه همه به دنبال راه هایی هستند که بتوانند دیگران را خوشحال کنند و  علاقه خود را به آن ها ثابت نمایند. 

در اینجا برای شما فرصتی فراهم می شود که با رفع این نیاز در افراد درآمد کسب کنید.

نیازهای روحی و عاطفی:

نیازهای روحی و عاطفی

تولید هدایای ارزان

به این موضوع فکر کنید که چگونه می توانید با دریافت هزینه کمتر از مشتری فروش بیشتری داشته باشید. به ایده های جدیدی فکر کنید که حامل پیام عشق و دوستی هستند و قیمت بالایی هم ندارند، میتوانید از سنگ های تزئینی استفاده کنید و پیام های عاشقانه بر روی آن ها بنویسید و آن ها را به فروش برسانید. یا پکیج های هدیه تهیه کنید مثل کنار هم قرار دادن چند هدیه ارزشمند در یک پکیج هدیه و در مناسبت های مختلف تخفیف داده به فروش برسانید.

بنگاه عشق

در دوره ای که در کشورمان ایران عزیز هستیم، افراد سن بالا کم کم تنها شده و حاضراند به کسی که همکلام آن ها باشد هزینه پرداخت کنند. این افراد از شدت تنهایی حاضراند منبع درآمدی برای شما به عنوان مشاور باشند. شما در این کسب و کار نیازهای روحی فرد را برطرف کرده و فرد به شما هزینه می پردازد.

مطالب خواندنی : رعایت اصول در راه اندازی کسب و کار

افراد مسن دوست دارند با فردی درباره همسر، فرزندان و زندگی خود صحبت کنند و به عبارتی درد دل کنند. این کسب و کار را می توانید برای آینده راه اندازی کنید. این یعنی زمانی که متولدین دهه شصت به سن بالای 40 سال یا 45 سال می رسند. 

برای دوستم چی بخرم؟

این طرح در کشورهای اروپای و آمریکایی اجرا شده اما در ایران هنوز راه اندازی نشده است. شما می توانید از این طریق به دوستان خود مشاره بدید که برای عزیزان خود چه هدیه هایی را بخرند.  این کار را اصولا ز طریق وب سایت ها انجام می دهند که افراد وارد سایت شده، خصوصیت های دوستشان و علایق او را به شما می گویند، و شما به آن ها پیشنهاد می دهید.

تنها کافیست در خرید هدیه تجربه داشته باشید و سلیقه خوبی در این کار داشته باشید تا دیگران هم به نظر شما اهمیت داده و از شما استفاده کنند. حتی در هر حرفه ای که مربوط به خرید هدیه است اگر فعالید می توانید به مشتریان خود از طریق پرسیدن چند سؤال ساده کمک کنید تا بهترین هدیه را خریداری کنند.

پرستار حیوانات خانگی

این کسب و کار در کلان شهرها بسیار پررونق است و مشتریان بسیار زیادی دارد. در این طرح افرادی مشغول به کاراند که از حیوانات خانگی شما مراقبت می کنند. این کسب و کار در بین افرادی که از لحاظ مالی قوی هستند بسیار پرطرفدار است چون امروزه افرادی که توان مالی نگهداری از حیوانات خانگی را دارند توان پرداخت هزینه های پرستار حیوانات خانگی خود را هم دارند. 

مهد خانگی

این طرح می تواند برای درآمد بسیار عالی باشد. شما حتی می توانید قسمتی از منزل خود را به مهد تبدیل کنید و یک سری مجوزهای کار را از مراکز و ادارات دریافت کنید. درواقع با این کار شم نیازهای روحی افراد را برطرف کرده اید، به این صورت که با نگهداری از کودک دلبند آن ها زمانی را در اختیارش قرار داده اید که به امورات دیگر خود رسیدگی کند و احساس امنیت هم خواهد داشت.

نیاز به احترام به خود و اعتماد به نفس:

نیاز به احترام به خود و اعتماد به نفس

هر کاری که به دیگران کمک کند تا اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند و احترام بیشتری به خودشان بگذارند، می تواند بسیار درآمدهای بالایی داشته باشد ،مخصوصاً در این زمان که خیلی از افراد مخصوصاً افرادی که در دهه شصت و هفتاد به دنیا آمده اند بسیار به احترام احتیاج دارند. یعنی مشاغلی که کمک کند تا اعتماد به نفس فرد افزایش پیدا کند.

کارگردانی فیلم زندگی نامه افراد موفق

خیلی از افراد موفق و ثروتمند امروزه هزینه های بالایی را می پردازند در مقابل احساس عزت نفس و احترامی که به آن ها گذاشته می شود. شما از این فرصت برای راه اندازی یک کسب و کار استفاده کنید، می توانید کارگردانی فیلمی از زندگینامه افراد بزرگ، تاریخ ساز و موفق شهر و یا محل زندگی خود تهیه کنید و از فرد مورد نظر مبلغ قابل توجهی را دریافت کنید. 

افرد موفق هم حاضراند برای این سبک کارها هزینه کنند که برای مثال فیلمی از زندگی نامه و داستان ثروتمند شدن خود داشته باشد تا بتواند به پرسنل خودش آن را نشان دهد. 

مانیکور پدیکور آقایان

شاید باور آن برای شما سخت باشد اما این کار مخصوصاً در محله های بالای شهر مثل شمال تهران و محله های ثروتمند نشین شهر بسیار درآمدهای عالی دارد. عجیبه! آقایان هم به ناخن های دست و پای خود رسیدگی می کنند. علاوه بر خانم ها این فرصت شغلی برای آقایان هم بسیار با اهمیت شده و شما هم میتوانید از همین موضوع استفاده کنید و درآمد کسب کنید.

عکاسی به نوع متفاوت

مورد دیگری که برای کسب و کار بسیار توصیه می شود عکاسی است، آن هم به نوع متفاوت. یعنی که کار شما با دیگران فرق داشته باشد تا مردم بیشتر سمت شما بیایند. یعنی شما عکس هایی را از مشتری خو بگیرید که احساس خوبی به او دهد. خیلی از افراد حتی برای قرار دادن عکس شخصی خود در صفحات مجازی حاضراند هزینه کنند تا عکس زیبایی از آن ها قرار داده شود. 

خدمات مشاوره لباس

خیلی از افراد امروزه در ست کردن لباس هایی که بر تن دارند با مشکل مواجه می شوند و از آخرین اخبار مد با خبر نیستند و نمی دانند چه رنگ هایی با هم هماهنگی دارند، چه لباسی بپوشند، چه ساعتی را بر دست کنند و از چه مدل عینکی استفاده نمایند. همین موضوع می تواند فرصت درآمدزایی باشد. 

این کسب و کار در خارج از کشور بسیار مرسوم است. افرادی آشنا و ماهر در زمینه مد و باس همیشه در فروشگاه های لباس فروشی بزرگ وجود دارند که به افراد کمک می کنند که چگونه در خرید خود مناسب ترین لباس ها را انتخاب کنند و حق الزحمه خوبی هم دریافت می کنند. 

بهداشت پوست در محل

امروز خیلی از شرکت ها در کلان شهرها این مسئولیت را بر عهده دارند که در محل کار یا منزل شما آماده شده و کارهای آرایشی و بهداشتی پوست شما را انجام می دهند. شما حتی می توانی از طریق ارائه خدمات پوستی مثل معرفی محصولاتی مثل انواع ماسک ها و کرم ها، فروش بسیار بالایی داشته باشید.

نتیجه گیری:

در این مقاله دانستنی های لازم درباره نیازهای روحی افراد و نحوه کسب درآمد از این نیازها بطور کامل شرح داده شد. راه اندازی کسب و کار اصول خاص خودش را دارد اما در این مقاله طبق نیازهای روحی کسب و کار تنها معرفی شد و بهره برداری از پیشنهادات ما بستگی به هوش و ذکاوت شما دارد.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید