تایرون،-کراس_اوور-جدید-فولکس_واگن-ب

به‌تازگی تصاویر جدیدی از کراس‌اوور جدید فولکس‌واگن منتشر شده است که نمای بهتری از آن‌را نشان می‌دهند. این خودرو که تایرون نام دارد، یک کراس‌اوور کامپکت بوده و صرفاً مخصوص بازار چین است. تایرون رسماً در نمایشگاه چنگدو در ماه سپتامبر رونمایی شده و مدت کوتاهی بعد به بازار چین عرضه خواهد شد. در تصاویر جدیدی که از این خودرو منتشر شده، برای اولین بار نمونه R-Line تایرون دیده می‌شود که ظاهر اسپرت‌تری دارد. تایرون اما در اصل نسخه تولیدی کانسپت Advance Midsize فولکس‌واگن محسوب می‌شود. این کراس‌اوور جدید توسط جوینت ونچر فولکس‌واگن-فاو در چین به تولید خواهد رسید.

مطالب خواندنی : مرسدس C63 S و تزریق هورمون توسط جی پاور!

فولکس‌واگن برای تایرون تنها یک پیشرانه در نظر گرفته که از نوع ۲ لیتری چهار سیلندر توربو است و در دو سطح قدرت مختلف 186 اسب بخار و 220 اسب بخار ارائه می‌شود. نیروی هر دو نسخۀ این موتور هم توسط یک گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دوکلاچه انتقال پیدا می‌کند. تیپ‌های پایینی تایرون به‌صورت دیفرانسیل جلو ارائه می‌شوند اما تیپ‌های بالایی به سامانه چهارچرخ محرک مجهز خواهند بود. این کراس‌اوور جدید آلمانی 4.59 متر طول، 1.86 متر عرض و 1.66 متر ارتفاع داشته و فاصله محوری آن‌هم برابر با 2.73 متر است.

تایرون محصول مهمی برای فولکس‌واگن محسوب می‌شود زیرا قصد دارد با آن خریداران جوان‌تری را به سمت خود جذب کند. به همین دلیل استایل بیرونی این ماشین حداقل در نسخه R-Line کمی اسپرت‌تر از محصولات معمول فولکس‌واگن طراحی شده است؛ اما موفقیت تایرون در جذب جوانان تا حد زیادی به تکنولوژی‌های داخلی آن بستگی دارد. اینکه آیا صفحه‌نمایش آن به‌اندازه کافی بزرگ هست؟ آیا در سیستم اطلاعاتی-سرگرمی آن برنامه‌های محبوب چینی‌ها گنجانده شده است؟ به‌زودی پاسخ این سؤالات را متوجه خواهیم شد.

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید