Techart-Panamera-Sport-Turismo-911-2.jpg

چند سال است که متخصصان موسسه تیونینگ تِک آرت مشغول به‌روزرسانی و ارتقای محصولات پورشه هستند. جدیدترین محصول این تیونر مشهور برای پورشه پانامرا اسپورت توریسموی جدید تدارک دیده شده و پکیج گرند GT نام دارد. معرفی عمومی این خودرو ماه آینده در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 خواهد بود.


این پکیج ارتقای تِک آرت گزینه‌های گوناگونی را پیش روی خریداران قرار می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به رنگ متفاوت بدنه اشاره کرد. مدل نمایشی این تیونر دارای رنگ سبز مسابقه‌ای سفارشی می‌باشد.


برای ایجاد ظاهری گیراتر، سیستم تعلیق این خودرو با کاهش ارتفاع مواجه شده و کیت بدنه پهن تِک آرت شامل قوس‌های چرخ بسط یافته، اسپویلرها و ورودی‌های گوناگون بوده و البته تمامی این‌ها با رینگ‌های 22 اینچی فرمول IV و خروجی‌های فیبر کربنی اگزوز تکمیل می‌شود.


با قدم گذاشتن به داخل کابین شاهد پوشیده شدن اکثر سطوح با چرم ناپای سفارشی و دوخت‌های متضاد روی پانل درب‌ها، کنسول و داشبورد و… خواهید بود. این خودروی نمایشی همچنین دارای غربیلک فرمان اسپورت تِک آرت، پوشش سقف آلکانترا و تریم های رنگ سفارشی است.


اما همه‌چیز به ظاهر و کابین ختم نمی‌شود زیرا این تیونر روی بخش‌های فنی هم کار کرده است. تِک آرت ECU را ارتقا داده و سیستم اگزوز تیتانیومی جدیدی را نصب کرده و بدین ترتیب قدرت پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری از 550 به 640 اسب بخار رسیده و گشتاور نیز از 768 به 900 نیوتون متر جهش پیدا کرده است. به عنوان نتیجه، شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت پانامرا اسپورت توریسموی تیون شده از 3.8 به 3.4 ثانیه رسیده و البته کمپانی می‌گوید برای رسیدن به سرعت 200 کیلومتر در ساعت تنها 8.3 ثانیه زمان لازم است.


اما این خودرو تنها محصول تِک آرت در ژنو نخواهد بود زیرا مدل‌های 911 GT3، 911 R کابریولت، 911 توربو S و شاسی‌بلند ماکان نیز در این رویداد مهم خودرویی حضور خواهند داشت.

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید