پرینتر سه بعدی داوینچی نانو با قیمت 230 دلار در نمایشگاه CES 2017

کمپانی XYZprinting اغلب برای ارائه مدل های مختلف پرینترهای سه بعدی شناخته می‌شود که برخی از آن‌ها نظیر ربات سازنده Replicator و دیگر سخت افزارهای بالارده این شرکت طی سالیان گذشته وارد بازارهای بین‌المللی شده‌اند. اما این شرکت پس از عرضه پرینتر سه بعدی داوینچی مینی (da vinci Mini)  تصمیم گرفته تا گام موثری را در ارائه پرینترهای ارزان قیمت و قابل حمل بردارد تا هر کسی بتواند لذت تجربه این تکنولوژی جذاب را با هزینه‌ای کم بتواند به دست آورد. این شرکت اخیرا از پرینتر سه بعدی داوینچی نانو (Da vinci Mini) با قیمت 230 دلار رونمایی کرده است.

 

اگر چه این پرینتر مناسب افرادی ساخته شده که به تازگی قصد ورود به دنیای پرینترهای سه بعدی را دارند، اما کمپانی سازنده عنوان می‌کند که نباید به هیچ عنوان قابلیت ها و به طور کلی کیفیت محصولات اینچنینی را با یکدیگر مقایسه کرد.

پرینتر سه بعدی داوینچی نانو پرینتر سه بعدی داوینچی نانو پرینتر سه بعدی داوینچی نانو

پرینتر سه بعدی داوینچی نانو

با توجه به این که پرینتر سه بعدی داوینچی نانو در رده پرینترهای قابل حمل با استفاده آسان (plug-and-play) قرار می‌گیرد، کاربران کامپیوترهای ویندوز 10 هیچ نگرانی نباید در ارتباط با استفاده از این پرینتر داشته باشند و تنها کافیست تا این افراد درایورهای مربوطه بر روی کامپیوترشان نصب کنند.

کمپانی XYZprinting همچنین برای هرچه راحت‌تر شدن کار کاربران این پرینتر سه بعدی و جذاب، عملیات کالیبره و سطح بندی این سخت افزار را به صورت خودکار ارائه خواهد داد تا عملا به هیچ علم خاصی برای استفاده از آن نیاز نداشته باشید.

قیمت و زمان عرضه پرینتر سه بعدی داوینچی نانو

متاسفانه شرکت سازنده در حال حاضر توانایی تولید انبوه این سخت افزار  بسیار جذاب را ندارد؛ چرا که به نظر می‌رسد تقاضای جهانی برای خرید آن پس از عرضه در حد بالایی قرار خواهد داشت. کمپانی XYZprinting وعده داده است که تا اواخر سال جاری بتوانید این پرینتر 3 بعدی را با هزینه بسیار کم 230 دلار خریداری کنید.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید