پرچمدار ۲۰۱۹ اچ تی سی
پرچمدار 2019 اچ تی سی

پرچمدار ۲۰۱۹ اچ تی سی که از تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ قدرت گرفته و از فناوری ۵G پشتیبانی می‌کند، در دست توسعه قرار دارد. شنیدن اخباری پیرامون پرچمدار اچ تی سی نشان می‌دهد این شرکت قصد ندارد به همین زودی تسلیم شود.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

در سال ۲۰۱۱ و زمانی که دو گوشی اچ تی سی سنسیشن (HTC Sensation) و اچ تی سی سنسیشن ایکس ال (HTC Sensation XL) معرفی شد، اوج این شرکت تایوانی را در دنیای موبایل شاهد بودیم. از آن زمان تاکنون، شرکت در بازار موبایل روز خوش به خود ندیده و سال به سال ضرر بیشتری را متحمل می‌‌شود. اگرچه بر اساس خبر سقوط ۹۷ درصدی درآمد اچ تی سی و قریب‌الوقوع بودن خروج آن از بازار موبایل تصور کردیم این شرکت به پایان کار رسیده است، اما رویت پرچمدار ۲۰۱۹ اچ تی سی با تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ و دارای پشتیبانی از ۵G چیز دیگری می‌گوید.

پرچمدار 2019 اچ تی سی
پرچمدار ۲۰۱۹ اچ تی سی

ویژگی‌های منحصربه‌فرد پرچمدار ۲۰۱۹ اچ تی سی

طبق اخبار جدید، اچ تی سی مشغول استفاده از نمونه‌های اولیه تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ به عنوان مغز متفکر پرچمداران سال ۲۰۱۹ است. همانند تراشه کایرین ۹۸۰ هواوی که به تازگی معرفی شده است، این چیپست موبایل نیز ۷ نانومتری بوده و به همین دلیل کاهش مصرف انرژی و افزایش توان پردازشی را همراه با هم به ارمغان خواهد آورد.

مطالب خواندنی : تصاویری از گوگل پیکسل ۳ ایکس ال

پرچمدار 2019 اچ تی سی

پرچمدار 2019 اچ تی سی

از آنجایی که قرار نیست اپراتورهای موبایل، در سال ۲۰۱۹ برنامه‌های جدی برای پیاده‌سازی آنتن‌های ۵G داشته باشند، اغلب گوشی های قدرت گرفته از اسنپدراگون ۸۵۵ به مودم اسنپدراگون X24 مجهز خواهند شد که از نسل چهارم شبکه‌ موبایل گیگابیتی (LTE Gigabit) پشتیبانی می‌کند. این در حالی است که در توسعه پرچمدار ۲۰۱۹ اچ تی سی شرکت در تلاش است از مودم اسنپدراگون X50 دارای توانایی پشتیبانی از شبکه موبایل ۵G استفاده کند. در حال حاضر گوشی‌سازان می‌توانند برای پرچمدار قدرت گرفته از اسنپدراگون ۸۵۵ خود، از مودم X50 بهره ببرند، اما با توجه به عدم پوشش‌دهی این شبکه موبایل،با انجام این کار تنها هزینه‌‌ای زیاد را بدون هر گونه فایده به مشتریان خود تحمیل خواهند کرد.

Bilin
Gadgetnews

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here