samsung-exynos
پردازنده اگزینوس ۷۸۸۵

پردازنده اگزینوس ۷۸۸۵  کمپانی سامسونگ اخیرا بر روی یک گوشی هوشمند میان رده در حال فعالیت می باشد که بر اساس اطلاعات منتشر شده در گیک بنچ از سری گلکسی A کمپانی سامسونگ می باشد. بر اساس این اطلاعات منتشر شده در لیست گیک بنچ این گوشی میان رده با شماره مدل SM-A750FN از پردازنده ی اگزینوس ۷۸۸۵ استفاده می کند. لازم به ذکر است که پردازنده ی اگزینوس ۷۸۸۵ در گوشی هایی همانند گلکسی A8 و گلکسی A8 پلاس نیز پیش تر استفاده شده است.

گلکسی A7 سامسونگ

اطلاعات موجود در وب سایت گیک‌ بنچ، رم این گوشی میان رده را ۴ گیگابایتی و سیستم‌عامل آن را اندروید ۸.۰ اوریو معرفی نموده است و به طور کلی می‌ توان حدس زد که تم اختصاصی سامسونگ بر پایه‌ ی این نسخه از سیستم عامل اندروید و رابط کاربری گوشی جدید کمپانی کره‌ ای را تشکیل می دهد. رولاند کوانت، یکی از افشاگران معروف دنیای تکنولوژی در توییتر خود گفته است که این گوشی میان رده احتمالا گلکسی (A7 (2018 نام خواهد داشت.

پردازنده اگزینوس ۷۸۸۵
پردازنده اگزینوس ۷۸۸۵
پردازنده اگزینوس ۷۸۸۵
پردازنده اگزینوس ۷۸۸۵

در سال گذشته میلادی هم شایعاتی مطرح شده است که ادعا می کند کمپانی سامسونگ یک گوشی هوشمند با شماره مدل SM-A730F را با نام (Galaxy A7 (2018 رونمایی خواهد کرد ولی بعد از مدتی کمپانی سامسونگ این دستگاه را با نام گلکسی A8 پلاس معرفی کرد که از یک پردازنده و یک رم مشابه با دستگاه جدید برخوردار می باشد.

مطالب خواندنی : کیفیت مهمتر از فروش و سود : شعار Huawei

اگزینوس 7885

گذشته از تمامی این حرف ها، بر اساس تغییراتی که اخیرا در طراحی گوشی‌ های میان‌ رده‌ و اقتصادی کمپانی سامسونگ شاهد بودیم، ممکن است که (Galaxy A7 (2018 به یک صفحه نمایش با نسبت تصویر کشیده تجهیز شده باشد. لازم به ذکر است که کمپانی سامسونگ احتمال دارد دستگاه‌های میان‌رده‌ی جدیدی را برای سری ۲۰۱۸ خود مدنظر داشته باشد، ولی شایعاتی نیز در خصوص گوشی های میان‌ رده‌ مدل ۲۰۱۹ سامسونگ منتشر شده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی یک نشریه‌ ی کره‌ ای به نام The Investor  گوشی های هوشمند سری گلکسی (A (2019 به یک دوربین سه‌ گانه تجهیز خواهند شد که یکی از این سه لنز تعبیه شده برای آن ها، لنز زاویه‌ ی عریض خواهد بود.

در ادامه با Bilin همراه باشید …

Bilin
zoomtech

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here