Nokia-6-2018-7-plus-8-sirocco

کمپانی نوکیا گویا این بار قصد دارد با نوکیا ۶.۱ پلاس به رقابت با سایر کمپانی های قدرتمند بپردازد. این کمپانی قصد دارد نسخه ی جدید نوکیا X6 را با نام نوکیا ۶.۱ پلاس به بازار عرضه نماید و طرفداران این کمپانی نیز انتظار دارند نوکیا هم از یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش بریده رونمایی نمایند. باید این نوید را به شما بدهیم که هم اکنون کمپانی نوکیا در حال آماده سازی شرایط تولید نوکیا X6 می باشد که نام جهانی آن نوکیا ۶.۱ پلاس است که بر اساس خبرهای منتشر شده، انتظار می رود در تاریخ ۲۸ تیر ماه عرضه ی جهانی آن صورت بپذیرد.

مطالب خواندنی : گوشی هواوی وای ۵ پرایم ۲۰۱۸ در بازار ایران

بر اساس اطلاعاتی که هم اکنون در دست داریم، گوشی هوشمند نوکیا ۶.۱ پلاس و نوکیا X6 باید از لحاظ مشخصات مشابه باشند و فهرست‌ جدید منتشر شده از مشخصات گیگ‌ بنچ نیز این موضوع را تایید می‌ نماید. نوکیا X6 در سه مدل مختلف با حافظه‌ های رم ۴ و ۶ گیگابایتی به همراه حافظه‌ های داخلی ۳۲ و ۶۴ گیگابایت عرضه می‌ شوند. مدل اختصاصی Nokia 6.1 Plus اخیرا در گیگ‌ بنچ با ۴ گیگابایت حافظه‌ ی رم نمایان شده است و برخلاف نوکیا X6 که دارای رابط کاربری سفارشی برای بازار کشور چین می باشد، اندروید اوریو ۸.۱ را پشتیبانی می‌ کند.

نوکیا 6.1 پلاس

نسخه‌ ی جهانی نوکیا X6 دارای پردازنده‌ ی اسنپدراگون ۶۳۶ کمپانی کوالکام می باشد و احتمال دارد که این گوشی هوشمند براساس گزارش ها در تاریخ ۲۸ تیر به طور رسمی به بازار عرضه گردد ولی احتمال دارد مدتی طول بکشد تا اینکه به‌ صورت جهانی در دسترس تمامی کاربران قرار بگیرد.

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید