گوگل مپ همیشه یکی از بهترین مکان یاب های شناخته شده در دنیا بوده که امروزه میلیون ها میلیون کاربر از آن در کارها و رفت و آمدهای روزمره خود استفاده می کنند. گوگل مپ هربار بعد از بروز رسانی که ارائه میداد، کاربران خود را شگفت زده می کرد. اما اینبار ویژگی عجیبی را به خود اضافه کرده! هنگامی که گوشی هوشمند پیکسل سه راه اندازی شد، گوگل یک ویژگی AR را به گوگل مپ به اسم Live View اضافه کرد. این ویژگی یک قابلیت حرکت جهت بوده قادر است شما را از طریق خیابان ها راهنمایی کنید. اگر مایل به دریافت این ویژگی جذاب گوگل مپ هستید، باید گفت که روی تلفن های پیکسل بیشتر کار می کند اما گفته شده که در آینده این ویژگی جدید Live View گوگل مپ در دسترس بیشتر تلفنهای اندروید و iOS قرار میگیرد.

ویژگی جدید Live View گوگل مپ

لازم به ذکر است که همه گوشی های اندرویدی که از ARCore و آیفون هایی که از ARKit پشتیبانی می کنند، میتوانند از این ویژگی کاربردی و بسیار مفید استفاده کنند. برای استفاده از این ویژگی، گوگل مپ را باز کرده و مسیرهای پیاده روی خود را انتخاب کنید. سپس روی گزینه Live View در پایین صفحه ضربه بزنید.

Google-Maps

حالا میتوانید با استفاده از دوربین گوشی به خیابان ها نگاه کنید و به صورت بصری زمان واقعی و جهت های درست را دریافت کنید. پیشنهاد می شود حتما از این ویژگی جدید گوگل مپ استفاده کنید. به نظر میرسد که گوگل این ویژگی را فعلا به صورت آزمایشی در دسترسی تعداد محدودی از گوشی های هوشمند قرار داده است.

Bilin

zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید