موتورسیکلت-وسپا-۱

هیچ‌چیزی همانند تولید یک مدل سفارشی و تولید محدود نمی‌تواند سالگرد تولد یک خودرو یا موتورسیکلت خاص را تبریک بگوید. پیاجیو در حال گرامی داشت تولد ۵۰ سالگی وسپا بوده و نه تنها یک بلکه دو موتورسیکلت سفارشی از اسکوتر بسیار محبوب خود را معرفی کرده است.


این دو مدل سفارشی که Yacht Club و Notte نامیده می‌شوند بر پایه وسپا Primavera ساخته شده و به خاطر گرامیداشت ۵۰ سالگی این مدل در سبد محصولات پیاجیو تولید شده‌اند.


نسخه پایه Yacht Club دارای قوای محرکه ۵۰ یا ۱۲۵ سی‌سی بوده درحالی‌که نمونه GTS آن را می‌توان با پیشرانه ۱۲۵ یا ۳۰۰ سی‌سی سفارش داد. این موتورسیکلت دارای رنگ بدنه سفید با نوارهای ویژه بوده و دارای طراحی جدید صندلی است که برای سواری در مسافت‌های نسبتاً بلند عالی می‌باشد.

مطالب خواندنی : موتورسیکلت XSR700 ,میراث یاماها برای جوانان


Notte روی تیره‌ی نسخه‌ی Yacht Club بوده و بنابراین دارای طرح مشکی با رنگ بدنه مات، رینگ‌ها و پدال‌های مشکی و عناصر نقره‌ای متضاد می‌باشد. این موتورسیکلت نیز در دو نسخه پایه و GTS در دسترس بوده و از همان پیشرانه‌های یاد شده در بالا استفاده می‌کند. این وسپای سفارشی از بالا تا پایین مشکی شده است.


موتورسیکلت‌های سفارشی پیاجیو دارای رینگ‌های ۱۲ اینچی بوده و تریم های GTS از پشت آمپرهای دیجیتالی ۴٫۳ اینچی و همچنین سیستم استارت و استاپ در پیشرانه‌های ۱۲۵ و ۳۰۰ سی‌سی سود می‌برند.

وسپا Yacht Club و Notte از ماه جولای به نمایندگی‌های پیاجیو در آمریکا راه پیدا می‌کنند. بهای هر دو نسخه از ۴۱۴۹ دلار آغاز می‌شود.

 

Bilin
pedal

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here