هوآوی میت ۲۰ پرو در IFA 2018

هوآوی میت ۲۰ پرو با برگزاری نمایشگاه IFA 2018 در برلین بسیار از مشتاقان دنیای تکنولوژی حضور به هم رساندند و توانستند از تولید جدید برندهای معروف مطلع گردند و گجت های بسیاری نیز در طی این نمایشگاه رونمایی شدند. در این میان برخی از افراد منتظر رونمایی از پرچمداران کمپانی های چینی نیز بودند که کمپانی هوآوی اعلام کرد در تاریخ ۲۴ مهر ماه سال جاری قصد دارد از هوآوی میت ۲۰ پرو رونمایی کند.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

هوآوی میت ۲۰

هوآوی میت ۲۰ پرو

اما با همه ی این موضوعات، گزارش شده است که شخصی همراه با یک گوشی هوآوی میت ۲۰ پرو در نمایشگاه IFA شهر برلین حضور داشته است. البته لازم به ذکر است که این شخص گوشی هوشمند دیگری نیز به همراه داشت، شناختش به دبیب قاب زمختی که برای آن انتخاب نموده بود، کمی دشوار می‌ شد اما نوع آرایش دوربین‌ های مربعی شکل بدنه‌ ی پشتی این گوشی هوشمند، مدل آن را لو می‌ دهد.

مطالب خواندنی : پرچمدار 2019 اچ تی سی با تراشه اسنپدراگون 855

قبل از این گفته شده بود که نوع آرایش دوربین‌ های استفاده شده در پنل پشتی هوآوی میت ۲۰ پرو به شکل یک مربع طراحی شده است که ۳ دوربین به همراه یک فلش LED در داخل این باکس قرار داده شده است. بر اساس شایعات منتشر شده، این سه سنسور دوربین به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۸ مگاپیکسلی خواهند بود و یکی از این دوربین ها نقش دوربین اصلی را ایفا می نمایند. در شرایطی که دو سنسور دیگر، لنز‌ های Wide یا تله فوتو خواهند بود.

از طرفی در بخش بالایی این گوشی هوشمند، یک بریدگی کوچک مشاهده می گردد که احتمالاً جک ۳.۵ میلیمتری در این بخش تعبیه شده است. لبه‌ ی پایینی نیز محل قرارگیری یک درگاهUSB نوع C می باشد.

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید