۰۰۳۲٫jpg

دقیقا یک هفته بعد، کمپانی اپل از گوشی های Apple iPhone 6s و Apple iPhone 6s Plus رونمایی خواهد کرد. اما ۹to5 Mac می گوید که یک منبع معتبر به آن ها گفته است که این کمپانی از Apple iPad mini 4  و همچنین Apple iPad Pro که مدتهاست منتظرش بودیم، در این مراسم، رونمایی خواهد کرد. با این که این احتمال وجود دارد، با این حال به نظر نمی رسد که ورژن سوم تبلت Apple iPad Air قبل از شروع سال ۲۰۱۶ وارد بازار شود.

Apple iPad Pro در داخل خود کمپانی با کد J98/J99 شناخته می شود و گفته شده است که این دستگاه به طور اختصاصی کاربران متخصص را هدف گرفته است. این تبلت روی iOS 9.1 اجرا می شود که یعنی امکاناتی از قبیل سیری و مرکز اعلانات را در اختیار کاربران قرار می دهند که فقط کاربران iPad Pro به آن دسترسی دارند. این تبلت همچنین یک قلم خواهد داشت که بر اساس سیستم لمس فشاری کار می کند. دو اسپیکر در بالا و پایین این دستگاه iPad Pro  قرار دارد که باعث بهبود صداس استریو می شود. اطلاعاتی راجع به اندازه ی صفحه ی این دستگاه منتشر نشده است، البته اکثرا انتظار دارند که کمپانی اپل این تبلت را با صفحه نمایش ۱۲.۹ اینچی وارد بازار کند.

تبلت Apple iPad mini 4 چیپ ست بهتری دارد  و دارای قابلت اجرای همزنام چند برنامه است. انتظار می رود که هر دو دوربین ارتقا پیدا کنند. از نظر طراحی نیز انتظار می رود که iPad mini 4 باریک تر از مدل کنونی iPad mini باشد.

با این که فقط یک هفته تا این مراسم فرصت باقی ست، هنوز اطلاعات زیادی راجع به این تبلت ها وجود دارد که منتشر نشده اند و ما از آن ها بی خبریم. اما یک هفته نیز می تواند زمان زیادی برای انتشار اخبار جدید باشد.

zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید