Modern-duplex-villa-view.jpg

طراحی نمای ساختمان دوبلکس و نمای ویلای دوبلکس مدرن تا حدودی دشوار است و بهتر است شما در این زمینه از معماران با تجربه و طرح هایی که به مرحله اجراء رسیده اند استفاده کنید تا بتوانید نمای شیک و در عین حال کاربردی را برای ساختمان دوبلکس خود طراحی کنید.

نمای ویلای دوبلکس مدرن و شیک

این خانه دوبلکس در سوئیس واقع شده است و طراحی نمای خارجی آن توسط معماران مجرب و با تجربه صورت گرفته است. نمای بیرونی این ساختمان دوبلکس از بتن ساخته شده است از این رو ساختار و ظاهری متفاوت و مدرن دارد. در نمای خارجی این ساختمان همچنین پنجره های زیاد و نورپردازی مدرن و کاربردی مشاهده می شود. پنجره های این خانه دوبلکس در اندازه های بزرگ طراحی شده اند و دیوار بیرونی خانه را برش داده اند و از طریق این پنجره ها مناظر زیبا به راحتی قابل مشاهده هستند همچنین پنجره ها به صورت تقریبا بدون قاب طراحی شده اند.
پنجره های بزرگ طراحی شده در نمای خارجی این ساختمان باعث شده اند تا این خانه زیبا در طول روز از گرما و نور طبیعی برخوردار باشد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید برای محوطه سازی این ویلای دوبلکس از گیاهان گلدانی بزرگ و سرسبزی استفاده شده است.
راه پله های بیرونی بتنی ظاهر فوق العاده ای را به نمای ویلای دوبلکس مدرن بخشیده اند و علاوه بر این راه پله ها دارای معماری شیک و خاصی هستند.

در قسمتی از فضای ساختمان بین دیوارهای بتنی آتشی روشن شده است که نور آن باعث گرم شدن دیوارهای خاکستری می شود و علاوه بر این نور آتش و سایه های تشکیل شده از آن مجموعه ای بی نظیر و هیجان انگیزی را خلق می کنند کرده اند. در قسمتی از فضای خارجی ساختمانی مکانی برای استراحت در نظر گرفته شده است که به راحتی می توان در این فضا از تماشای مناظر اطراف ساختمان و دریاچه که مانند یک تابلوی نقاشی در گالری هنری به نظر می رسد نهایت لذت را برد.
معماری داخلی این خانه دوبلکس مانند نمای بیرونی آن مدرن و متفاوت است و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این خانه دوبلکس از لحاظ نمای بیرونی و معماری داخلی بی نظیر است. دکوراسیون داخلی این خانه ساده و مینیمالیستی است و  از هیچ وسیله اضافی در فضای آشپزخانه و سایر قسمت های داخلی خانه وجود ندارد.
بالکن این خانه دوبلکس شیک و بی نظیر توسط ماسه پوشیده شده است و همچنین دارای پوشش گیاهی خاص و متفاوتی می باشد.

 

در این مطلب با طراحی نمای ویلای دوبلکس مدرن و شیک آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این نمای خارجی خانه ویلایی نهایت لذت را ببرید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده نمای خارجی ویلاهای مدرن و زیبا به بخش نمای ویلا مراجعه کنید.

Bilin
beautyhome

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید