۲۰۱۸_Honda_Odyssey_137-1.jpg

مینی ون هوندا اودیسه از دیرباز خودروی محبوب مشتریان بوده و جدیدترین نسل آن به‌روز شده تا بهتر از همیشه جوابگوی نیازهای مشتریان باشد.

هوندا اودیسه 2018
هوندا اودیسه 2018 خودرویی کاملاً جدید بوده و اولین محصول این خودروساز با گیربکس 10 سرعته اتوماتیک می‌باشد. این خودرو همچنین دارای چندین ویژگی فنی و کاربردی جدید به منظور بالا کشیدن خود در کلاسی نسبتاً رقابتی است. در ادامه شما را با مهم‌ترین نقاط قوت و ضعف این خودروی ژاپنی آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.

نقاط قوت

پرفورمنس و هندلینگ مناسب:
هوندا اودیسه 2018
اودیسه با راحتی و نرمی خاص خود سرنشینان و وسایل آن‌ها را جابجا می‌کند اما این مینی ون تنها حمل کننده عادی افراد نیست. سواری و هندلینگ اودیسه با کراس اوورهای عادی خیلی فاصله ندارد. پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری 280 اسبی این خودرو می‌تواند به یک گیربکس 9 یا 10 سرعته اتوماتیک متصل شود و باعث دستیابی به شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت زیر 6 ثانیه شود که به نسبت ابعاد و کلاس چنین خودرویی عملکرد گیرایی محسوب می‌شود.

استایل شیک برای یک مینی ون:
هوندا اودیسه 2018
هیچ فردی انتظار طراحی میخکوب کننده از یک مینی ون را ندارد اما اودیسه از کلافه کردن افراد دوری کرده و دارای برخی خطوط شخصیتی برجسته در بدنه است. ظاهر کلی خودرو مدرن است و برای جلب‌توجه برخی مشتریان سخت‌گیر کافی می‌باشد.

ایمنی قابل‌توجه:
هوندا اودیسه 2018
مینی ون‌ها که بی‌وقفه اقدام به جابجایی افراد زیادی می‌کنند باید از نظر ایمنی در سطح بالایی باشند. اودیسه در این بخش کاملاً می‌درخشد و اخیراً امتیاز بالای Top Safety Pick+  را از IIHS دریافت کرده که بالاترین امتیاز ایمنی می‌باشد. همچنین بسته ایمنی هوشمند هوندا دارای تجهیزاتی همچون هشدار برخورد از جلو، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی است.

قابلیت اطمینان بسیار بالا:
هوندا اودیسه 2018
این یک هونداست بنابراین مالکیت آن احتمالاً با خیالی آسوده همراه خواهد بود. هوندا دارای شبکه نمایندگی گسترده بوده و قوای محرکه محصولات آن نیز ثابت کرده‌اند که مدت زیادی بدون اشکال قابل‌توجه کار می‌کنند.

ویژگی‌های خانواده‌دوست جالب:
هوندا اودیسه 2018
تکنولوژی‌ها و تجهیزات مناسب خانواده زیادی در اودیسه وجود دارند که باعث می‌شوند این خودرو یک مینی ون متوسط نباشد. سیستم صندلی لغزشی جادویی جدید این خودرو باعث می‌شود صندلی‌های ردیف دوم بجای روش‌های مرسوم از یک سمت به سمت دیگر بلغزند. شما همچنین می‌توانید صندلی را به سمت وسط خودرو جابجا کنید تا دسترسی آسان به ردیف سوم مهیا شود. یک برنامه موبایلی نیز به سرنشینان اجازه می‌دهد تا سیستم صوتی، سیستم اطلاعات سرگرمی و سیستم تهویه مطبوع عقب را تنظیم کنند. نهایتاً سیستم اطلاعات سرگرمی جدید این خودرو از دیگر ویژگی‌های مهم اودیسه است. البته که سیستم‌های اندروید اتو و اپل کارپلی به‌صورت استاندارد در این مینی ون وجود دارد.

نقاط ضعف و معایب

گران‌تر از رقبا:
هوندا اودیسه 2018
اودیسه دارای تجهیزات منحصربه‌فردی است که شاید گران‌تر بودن آن نسبت به رقبا را توجیه کند اما خریدارانی که به دنبال بهترین ارزش در برابر مبلغ پرداختی هستند شاید این اضافه پرداخت را یک عیب تلقی کنند.

مصرف سوخت نسبتاً بیشتر در برابر رقبا:
هوندا اودیسه 2018
اودیسه به‌صورت متوسط مصرف سوخت قابل‌احترام 10.7 لیتری دارد اما رقیبی همچون کرایسلر پاسیفیکا هیبرید در چرخه ترکیبی می‌تواند مصرفی 7.3 لیتری داشته باشد.

دشواری جدا کردن صندلی‌های ردیف دوم:
هوندا اودیسه 2018
جدا کردن صندلی‌های ردیف دوم اودیسه نیازمند تلاش بیشتری است. رانندگان باید کل نیمکت را جدا کنند اما خود صندلی‌ها نیز سبک نیستند. هرکسی که نیازمند جدا کردن صندلی‌ها باشد احتمالاً کمی خسته و گیج خواهد شد.

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید