Citroen-e-Mehari-2018-1024-04.jpg

سیتروئن به‌تازگی نسخهٔ به‌روز شدهٔ خودروی الکتریکی سیتروئن مهاری( E-Mehari )خود را معرفی کرده است که در داخل آن تغییراتی اعمال شده و همچنین به یک سقف فلزی کامل سفارشی به همراه پنجره‌های جانبی هم مجهز شده است. گشتاور موتور الکتریکی مهاری جدید نیز 20 درصد بیشتر شده است. از دیگر ارتقاءهای این ماشین نیز می‌توان به داشبورد جدید، صندلی‌های جدید، تجهیزات استاندارد بیشتر و عایق حرارتی و صوتی بهتر اشاره کرد. علاوه بر این، ساختار خودرو نیز با جوش‌های جدید تقویت شده است.

موتور الکتریکی مهاری هم‌اکنون حداکثر 166 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند درحالی‌که گشتاور ثابت آن برابر با 140 نیوتن متر است. همچنین در این ماشین پکیج باطری‌های لیتیوم-پلیمری، طبق اعلام NEDC، بُردی برابر با 195 کیلومتر را فراهم می‌کنند. به گفتهٔ سیتروئن، این باطری‌ها با استفاده از شارژرهای سریع 16 آمپری ظرف 10.5 ساعت به‌طور کامل شارژ می‌شوند درحالی‌که در صورت استفاده از شارژرهای خانگی 10 آمپری، این زمان به 16.5 ساعت افزایش پیدا می‌کند.

مهاری در داخل نیز به صندلی‌های جدیدی مجهز شده که حالا قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز پیدا کرده‌اند. همچنین این صندلی‌ها از ویژگی ورود آسان هم بهره‌مند شده‌اند که دسترسی راحت‌تری را به صندلی‌های عقب فراهم می‌کنند. علاوه بر این، تعبیهٔ محفظه‌هایی برای قرار دادن اشیاء در کنسول مرکزی و پانل‌های درها، به کارایی مهاری افزوده است. داشبورد خودرو نیز از نو طراحی شده و در آن از دیگر محصولات سیتروئن مثل C3 و C4 کاکتوس الهام گرفته شده است.

دیگر ویژگی‌های این خودروی الکتریکی فرانسوی نیز شامل پوشش‌های پلاستیکی بدنه، افزایش ارتفاع از سطح زمین، قابلیت شستشوی داخل خودرو با استفاده از شلنگ آب به لطف صندلی‌ها و تودوزی ضدآب، تریم ویژهٔ رو دری‌ها و کف‌پوش‌های لاستیکی می‌شود. قیمت سیتروئن E-Mehari جدید در فرانسه با احتساب 6 هزار یوروی تشویقی برای خودروهای الکتریکی، از 19,500 یورو برای مدل سقف پارچه‌ای و 20,700 یورو برای مدل سقف فلزی آغاز می‌شود.

[دانلود ویدئو]

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید