آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ۲۰۱۸

آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی | کمپانی اپل سعی دارد تا بیشترین توجهات را به خود جلب نماید. تمامی طرفداران این کمپانی در تلاش هستند تا در میان خبرها به اطلاعاتی در خصوص محصولات ۲۰۱۸ اپل دسترسی پیدا کنند ولی گویا اپل قصد ندارد هیچگونه اطلاعات موثقی از محصولات جدید خود تا زمان رونمایی در اختیار افراد قرار بدهد.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی

تمامی حدس ها حاکی از آن هستند که کوپرتینویی‌ ها تصمیم دارند در طی این رویداد علاوه بر گوشی های آیفون از مدل‌ های جدید آیپد خود نیز رونمایی کنند؛ یکی از این آیپدها، احتمالا مدل ۲۰۱۸ آیپد پرو  ۱۲.۹ اینچی خواهد بود که همین اواخر رندرها و ویدیوی جدیدی از آن انتشار یافته است؛ لازم به ذکر است که تصاویر روبرو، بر پایه‌ ی طراحی CAD کارخانه‌ ای در فضای مجازی انتشار یافته اند. در این رندرهای جدید، تبلتی با حاشیه‌ ی متقارن در اطراف صفحه نمایش، مشاهده می گردد؛ به علاوه شاهد حضور گوشه‌ های گرد برای صفحه نمایش آن ها هستیم.

مطالب خواندنی : عرضه ی سرفیس فون کمپانی Dell در آینده

آیپد پرو 12.9 اینچی

نکته‌ ی جذاب دیگر، نبود دکمه‌ ی فیزیکی هوم می باشد؛ مسئله ای که می‌ تواند به‌ این معناست که آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی جدید کمپانی اپل قرار است همانند آیفون ۱۰، به Face ID تجهیز گردد. از جایی که در کناره های صفحه نمایش آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی جدید شاهد حاشیه هایی هستیم، جایی به منظور قرار دادن بریدگی صفحه نمایش باقی نمی‌ ماند؛ البته به منظور راحت‌ نگاه داشتن تبلت، داشتن حاشیه ی اطراف صفحه نمایش مسئله ای منطقی می باشد. در ضمن به‌ لطف حاشیه‌ های بغل صفحه نمایش، فضای کافی برای قرار دادن سنسورهای مربوط به Face ID وجود دارد و دیگر احتیاجی به بریدگی بالای صفحه نمایش نیست.

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید