kate-spade-smartwatch.jpg

نخستین ساعت هوشمند کیت اسپید با نام کامل “Kate Spade New York Scallop Touchscreen”‌ در نمایشگاه CES 2018 معرفی شد. قیمت این ساعت مجهز به اندروید ویر 2 کمتر از 350 دلار است.

 

کیت اسپید نیویورک، یک برند سرشناس پوشاک است که هیچگاه تا پیش از این اقدام به ساخت ساعت هوشمند نکرده بود. آن‌ها در سال 2016 ساعت های هیبریدی را به عرضه درآورده بودند که در واقع همان ساعت های کلاسیک همراه با چیپ‌های بلوتوثی و شتاب سنج‌های مختلف بود. اینجا، لاس وگاس و در رویداد بزرگ جهانی CES کمپانی کیت اسپید نیز حاضر است تا خبر از عرضه ساعت هوشمند کیت اسپید در آینده‌ای نزدیک  بدهد. آن‌ها با همکاری گروه صنعتی Fossil موفق شده‌اند نخستین ساعت هوشمند واقعی خودشان را به تولید برسانند.

چند مدل مختلف از ساعت هوشمند کیت اسپید با نام کامل “Kate Spade New York Scallop Touchscreen“‌ در نمایشگاه CES 2018 به نمایش درآمد. یک مدل از بدنه‌ی اصلی طلایی با بند مشکی برخوردار است. در مدل دیگر خود ساعت رزگلد و یک بند چرم نیز بر روی آن نصب شده است. لازم به ذکر است تمامی مدل‌های ساعت هوشمند کیت اسپید به بدنه‌ای با جنس فولاد ضد زنگ مجهز هستند.

این ساعت هوشمند از یک نمایشگر 1.2 اینچی OLED همراه با یک سنسور نور محیط برخوردار است. تراشه Snapdragon 2100‌ کوالکام در زیر قاب این ساعت مشغول به فعالیت است و نرم افزار قدرتبخش آن نیز اندروید ویر 2.0 خواهد بود. از نظر طراحی نمی‌توان تفاوت چشمگیری را بین ساعت هوشمند کیت اسپید با سایر ساعت های هوشمند بازار مشاهده کرد. نمایشگر گرد آن میزبان یک قاب است که برخی از المان‌های خاص و منحصر به کمپانی کیت اسپید را می‌توانید بر روی آن ببینید. این المان‌ها شامل لبه تراشیده و حک شدن نام Spade در یک تاج می‌شود.

این ساعت همراه با یک اپلیکیشن “Choose your look”‌ به عرضه درخواهد آمد که به کاربر اجازه می‌دهد یک رنگ پروفایل اختصاصی را نسبت به لباسی که در آن روز تنش کرده است انتخاب کند. این قابلیت شما را قادر می‌سازد چهره‌ی ساعت خود را تغییر داده و به سرعت با کیف دستی خود، جواهران و یا رنگ لباستان آن را ست کنید.

قیمت ساعت هوشمند کیت اسپید

لازم به ذکر است که این ساعت هوشمند با قیمت‌های 325 و 295 دلار بسته به مدل انتخابی شما از اواسط ماه فوریه به فروش خواهد رسید.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید