dynapad3.jpg

dynaPad، محصول جدید توشیبا با وزنی در حدود ۵۶۷ گرم و ضخامت ۶.۹ میلی متر، توانسته در رقابت با Surface Pro ۴ مایکروسافت،از نظر وزن و اندازه به پیروزی برسد و نام سبک ترین و باریک ترین تبلت ۱۲ اینچی را یدک بکشد. البته ذکر این نکته لازم است که این پیروزی فقط در مقایسه اندازه و ظرافت بین این دو رقیب صورت گرفته است و dynaPad از نظر قدرت دستگاه با محصول مایکروسافت قابل مقایسه نیست. Surface Pro ۴ به پردازنده ای به مراتب قویتر و حافظه رم بیشتر مجهز شده است، در حالی که رم این محصول به ۴ گیگابایت ختم شده و پردازنده آن نیز Intel Atom CPU در نظر گرفته شده است.

dynapadبدنه ی این تبلت از جنس کربن است که در دست نگه داشتن تبلتی در این سایز و اندازه را برای کاربران راحت تر می کند. از دیگر ویژگی های این تبلت می توان به کیبورد اختیاری اشاره کرد که می تواند به عنوان پایه ای برای تبلت مورد استفاده قرار گیرد. گفتی است رزولوشن این تبلت ۱۹۲۰ * ۱۲۸۰ پیکسل است.

dynapad2حساسیت بالا در صفحه نمایش این تبلت که به کاربرانش اجازه می دهد تا تجربه متفاوتی از رسم یا یادداشت برداری داشته باشند موردی است که طراحان کمپانی توشیبا روی آن تاکید دارند. این گجت می تواند حسی شبیه به نوشتن با قلم و کاغذ معمولی را در کاربرانش به دنبال داشته باشد! گفتنی است فاصله کلیدهای کیبورد در این تبلت ۱.۵ میلی متر است. این دستگاه هیبریدی از قلم Wacom Active Electrostatics TruPen پشتیبانی می کند که دارای حساسیت ۲۰۴۸ است. این میزان حساسیت دو برابر میزان حساسیت در قلم Surface Pro ۴ است.

 

 

zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید