Ford-Atlas-concept-03.jpg

همان‌گونه که رویترز گزارش داده بیل فورد از نمایشگاه دیترویت 2018 برای اعلام سرمایه‌گذاری 11 میلیارد دلاری برای عرضه 40 خودروی پلاگین هیبریدی‌ و الکتریکی فورد تا سال 2022 استفاده کرده است. این خودروساز از ارائه مشخصات بیشتر خودداری نموده اما تأیید کرده 16 دستگاه از آن خودروها دارای قوای محرکه الکتریکی و بقیه نیز الکتریکی خواهند بود.

Ford F150 Atlas 2015
بیل فورد از اشاره به اینکه کدام خودروها الکتریکی خواهند شد خودداری کرده و گفته است:

ما روی خودروهای رده میانی و نمادین‌ترین محصولات خود کار می‌کنیم و آن‌ها را الکتریکی می‌کنیم. اگر بخواهیم با الکتریکی کردن محصولات موفق باشیم باید خودروهایی را الکتریکی کنیم که قبلاً موفق بوده‌اند.

سیستم هیبریدی در خودروها
اگرچه موضوع کمی مبهم جلوه می‌کند اما فورد قبلاً برنامه‌های خود برای تولید نسخه‌های هیبریدی موستانگ، ترانزیت و F-150 را تأیید کرده است. نسخه‌های هیبریدی موستانگ و F-150 در سال 2020 تولید خواهند شد و قبلاً گفته شده که قوای محرکه الکتریکی شده این محصولات باعث خواهند شد F-150 به عنوان ژنراتور متحرک عمل کند.

همچنین گفته شده فورد نسخه‌های هیبریدی اسکیپ و اکسپدیشن را نیز تولید خواهد کرد و البته لینکلن MKC و نویگیتور نیز همین رویه را دنبال خواهند کرد. در خبر دیگری گفته شده که کل محصولات لینکلن از جمله مدل Aviator با قوای محرکه هیبریدی در دسترس خواهند بود.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید