۴٫jpg

کمپانی موبیوس موتورز کنیا در حال عرضه دومین شاسی‌بلند خود است که به‌طور ویژه برای عبور از بدترین مناطق آفریقا و البته بدون صرف هزینه‌ای گزاف ساخته شده است.

موبیوس
نسل جدید موبیوس II خشن بر پایه شاسی توانا که دارای فریم فضایی فولادی است تولید شده و باعث می‌شود انتخابی خوب برای حمل‌ونقل افراد و البته طی فواصل طولانی در جاده‌های ناهموار باشد.


در بخش جلوی این خودرو از سیستم تعلیق دوبل جناغی استفاده شده درحالی‌که در عقب شاهد اکسل زنده با فنرهای تخت هستیم که مجموع این تنظیمات باعث می‌شوند موبیوس II بارهای سنگین‌تر را حمل نموده و در عین حال پرفورمنس خوبی را در جاده ارائه کند.

موبیوس
نیروبخش شاسی‌بلند مورد بحث پیشرانه 1.8 لیتری بنزینی با قدرت 131 اسب بخار است که به یک گیربکس 5 سرعته دستی متصل گردیده و بنا به گفته کمپانی تمامی مدل‌ها دیفرانسیل عقب هستند.

موبیاس
کاراکتر خاص موبیوس II در کابین نیز پیاده شده و که در آن شاهد خطوط ساده و تجهیزات پایه هستیم. البته موبیوس موتورز سیستم اطلاعات سرگرمی 8 اینچی و سیستم تهویه و میرور لینک را به‌صورت آپشن عرضه می‌کند. مدل‌های پایه‌ی این خودرو تنها دو صندلی دارند.


البته که نقطه جذابیت موبیوس II بهای آن است که از 1.3 میلیون شیلینگ کنیا آغاز شده که تقریباً برابر با 12610 دلار است. بدین ترتیب بهای این شاسی‌بلند آفریقایی تقریباً با بهای یک سدان 5 یا 6 ساله در این کشور برابری می‌کند.

موبیاس
موبیوس موتورز معتقد است محصول جدیدش خودروی مناسبی برای قاره آفریقا بوده و ارزش فوق‌العاده‌ای در برابر مبلغ پرداختی ارائه می‌کند. این کمپانی قبلاً پیش‌فروش موبیوس II را شروع کرده و اولین نمونه‌های آن مطابق انتظارات اوایل سال آینده وارد بازار خواهند شد.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید