Get-Windows-10-App-GWX-Rese.jpg

مایکروسافت برای ویندوز جدید خود که برای آن برنامه های زیادی ریخته و بر این اساس این ویندوز قرار است برای تمام دیوایس های مبتنی بر ویندوز شامل گوشی ها و تبلت ها لپتاپ ها  و PC ها و همچنین کنسول های باازی X box ساخت شرکت مایکروسافت است عرضه شود.

مــایـکروسافت قیمت ویندوز ۱۰ را به شکل بین المللی اعلام می کند

مــایـکروسافت قیمت ویندوز ۱۰ را به شکل بین المللی اعلام می کند

کمپانی مایکروسافت، به شکل رسمی قیمت بین المللی ویندوز ۱۰ را به واسطه اپلیکیشن «Get Windows 10» اعلام می کند. که بر این اساس کاربران قادر به پیش خرید این محصول خواهند و و به آنان اطلاعات لازم در این اپ داده شده است.در این اپلیکیشن و در صفحه ی اول آن می توان قیمت این سیستم عامل را مشاهده نمود که البته بر اساس هر منطقه، قیمتی متفاوت را به نمایش می گذارد.که این قیمت ها وابسته به نرخ دلار در آن کشور شاهد تغییراتی خواهد بود برای مثال اگر این محصول برای کشور های آسیای ۱۰۰ دلار قرارگیرد این قیمت وابسته به قیمت دلار در کشور مربوطه تغییر خواهد کرد.

مــایـکروسافت قیمت ویندوز ۱۰ را به شکل بین المللی اعلام می کند

کشور هایی که در انها بیشترن فروش ویندوز پیشبینی شده اند از سوی شرکت مایکروسافت، آمریکا و انگلستان هستند که این محصول در این دو کشور به این صورت قیمت گذاری شده است. در آمریکا قیمت این سیستم عامل از ۱۱۹ دلار شروع می شود و  در کشور انگلستان نیز، قیمت تمام شده نسخه خانگی ویندوز ۱۰ برای شما ۹۹.۹۹ پوند خواهد بود.

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید